Seria Samsung Galaxy S20 odmienia sposób w jaki doświadczamy świata

Seria Samsung Galaxy S20 odmienia sposób w jaki doświadczamy świata.
– Seria Galaxy S20 łączy wsparcie dla technologii 5G i wspomagany przez sztuczną inteligencję aparat, by sprostać przyszłości komunikacji
– Przedsprzedaż urządzeń rozpocznie się 11.02 o godz. 21:00
– Smartfony zadebiutują na półkach sklepowych 13.03


Firma Samsung Electronics zaprezentowała dziś serię Galaxy S20 – nowe smartfony klasy premium, które zmieniają sposób w jaki rejestrujemy i dzielimy się otaczającą nas rzeczywistość. Smartfony Galaxy S20 wprowadzają zupełnie nowy moduł aparatu fotograficznego, który łączy zaawansowaną sztuczną inteligencję z największą jak dotąd, stworzoną przez firmę Samsung, matrycą, by zapewnić najwyższej jakości zdjęcia. Ponadto seria Galaxy S20 sprawia, że każda czynność, jaką użytkownicy wykonują na swoich smartfonach jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza – od słuchania muzyki, po oglądanie wideo i mobilny gaming.
KSZTAŁTOWANIE PRZYSZŁOŚCI KOMUNIKACJI
Sieć 5G otworzy nową dekadę mobilnych innowacji. By w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra – oferują wsparcie dla tej technologii. Smartfony Galaxy S20+ oraz Galaxy S20 Ultra to pierwsze urządzenia, które mogą wykorzystać zarówno pasma Sub‑6, jak i mmWave [1]. Natomiast Galaxy S20 wspiera pasmo Sub-6 [2]. Smartfony oferują także możliwość samodzielnego i niesamodzielnego działania w ramach sieci 5G.

NOWY SPOSÓB REJESTROWANIA NAJLEPSZYCH MOMENTÓW
Smartfon to dla wielu osób podstawowe narzędzie do rejestrowania i opowiadania historii ich życia. Dlatego to właśnie aparat jest najważniejszym elementem decydującym o wyborze nowego smartfonu. Zaprojektowana tak, by wpisać się w styl życia współczesnych konsumentów, seria Galaxy S20 oferuje zupełnie nowy moduł aparatu – wspierany przez sztuczną inteligencję i wyposażony w największą matrycę – by zagwarantować najlepsze zdjęcia w dowolnych warunkach.
Więcej informacji o rodzinie Samsung Galaxy S20
rodzina Galaxy S20 w ofercie sieci sprzedaży EuroAGD
rodzina Galaxy S20 w ofercie Play

źródło: Samsung / Play / EuroAGD