Nowy smartfon Sony Xperia™ L4: wyświetlanie w formacie 21:9, intensywne wrażenia i elegancki wygląd

Nowy smartfon Sony Xperia™ L4: wyświetlanie w formacie 21:9, intensywne wrażenia i elegancki wygląd.
– Efektowny, 6,2-calowy wyświetlacz panoramiczny 21:9 ułatwiający przeglądanie Internetu i użycie wielu aplikacji
– System aparatu z trzema obiektywami pozwalający uzyskać twórczy efekt bokeh
– Akumulator o dużej pojemności (3580 mAh) przystosowany do szybkiego ładowania
Firma Sony powiększyła ofertę produktów ukierunkowanych na rozrywkę o nowy smartfon klasy podstawowej: Xperia L4.
Panoramiczny wyświetlacz 21:9: elegancki wygląd i większa wydajność
Smartfon Xperia L4 jest pierwszym modelem Sony z serii L wyposażonym w 6,2-calowy, panoramiczny wyświetlacz 21:9. Ekran o proporcjach 21:9 nadaje urządzeniu smukłość i doskonale leży w dłoni. Mieści się na nim więcej informacji, co ogranicza potrzebę przewijania. Użytkownik może ponadto używać dwóch aplikacji równocześnie, wyświetlając je w osobnych oknach o dogodnej wielkości. Kolejnym elementem ułatwiającym obsługę jest funkcja Boczny sensor, zapewniająca łatwy dostęp do ulubionych aplikacji.
Większe możliwości przy fotografowaniu
Smartfon Xperia L4 jest pierwszym produktem Sony z serii L wyposażonym w potrójny aparat z 13-megapikselowym głównym obiektywem, 5-megapikselowym obiektywem superszerokokątnym i 2‑megapikselowym aparatem do pomiaru głębi. Takie połączenie pozwala rozwijać w sobie twórcze zdolności i robić artystyczne zdjęcia o wysokiej jakości z pięknym efektem bokeh. Dzięki dwóm obiektywom – szerokokątnemu i superszerokokątnemu – łatwiej jest w pełni utrwalić scenę przedstawiającą krajobraz, portret i wiele innych motywów. Do zwiększenia twórczych możliwości aparatu przyczynia się wyświetlacz 21:9 oraz tryby filmowania i fotografowania w proporcjach 21:9.


Wewnętrzny akumulator na cały okres użytkowania
Wydajny akumulator 3580 mAh z funkcją szybkiego ładowania wystarczy nie tylko na dzień pełen obowiązków, ale i późniejsze przyjemności. Funkcja adaptacyjnego ładowania zapobiega przeciążeniu ładowanego akumulatora i pomaga dłużej utrzymać go w dobrym stanie.
Dostępność
Sprzedaż smartfona Xperia L4 na wybranych rynkach rozpocznie się wiosną 2020 r. Urządzenie będzie dostępne w dwóch kolorach, czarnym i niebieskim.

Sony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audiowizualnego, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki interaktywnej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej. Skonsolidowany obrót Sony w roku finansowym, który zakończył się 31 marca 2018 r., wyniósł w przybliżeniu 77 miliardów dolarów USA.
Ogólnoświatowa strona www Sony:
http://www.sony.net/

źródło: Sony