Najnowszy flagowy smartfon 5G od OPPO zostanie zaprezentowany podczas konferencji online

Najnowszy flagowy smartfon 5G od OPPO zostanie zaprezentowany podczas konferencji online. 25 lutego 2020 r – OPPO, wiodący producent inteligentnych urządzeń, ogłosił dzisiaj wprowadzenie serii Find X2 – swoich najbardziej kompleksowych smartfonów, wspierających także standard 5G. Długo oczekiwana premiera będzie transmitowana na żywo na kanale OPPO w serwisie YouTube, (https://youtu.be/yTSZeiaSLxU), i rozpocznie się 6 marca o godzinie 10:30 czasu środkowoeuropejskiego. Ustawiczne eksplorowanie to jeden z najważniejszych celów OPPO. Marka stale wprowadza kolejne innowacje, odkrywa nowe możliwości i przesuwa kolejne granice, aby zagwarantować swoim klientom zawsze najlepsze możliwe doświadczenia.

Ta misja przyświecała OPPO także w procesie tworzenia najnowszej, przełomowej serii urządzeń OPPO Find X2, które – zgodnie z głównym hasłem #UncoverTheUltimate – odkrywają przez użytkownikami całkowicie nowe możliwości. Przygotowując serię OPPO Find X2, producent uważnie analizował i skwapliwie korzystał z informacji przekazanych przez użytkowników innych produktów z portfolio marki – przeznaczono w związku z tym znaczne środki na prace badawczo-rozwojowe. Nowa seria to owoc nieustannego dążenia OPPO do tworzenia jeszcze lepszych smartfonów, szczególnie u progu nowej rzeczywistości 5G. OPPO Find X2 to między innymi najbardziej zaawansowany ekran w historii marki, który gwarantuje niespotykaną rozdzielczość, częstotliwość odświeżania, żywe kolory i szeroki zakres dynamiki. Dzięki temu dostarczy użytkownikom niespotykaną łatwość, wygodę i precyzję i komfort korzystania.Urządzenia Find X2 Pro wyposażone będą w specjalnie zoptymalizowany i dostosowany czujnik obrazu a także będą korzystać z najbardziej zaawansowanych na tę chwilę technologii fotograficznych OPPO, a co za tym idzie zagwarantują użytkownikom najwyższą jakość i doskonałą ostrość obrazu. Seria Find X2 będzie także posiadać najnowocześniejszy procesor 5G Qualcommu – model Snapdragon 865, który obsługuje dwumodułową sieć SA/NSA.

[1] Oficjalna premiera miała początkowo mieć miejsce pod koniec lutego w Barcelonie, jako wydarzenie towarzyszące targom MWC. Jednak w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronowirusa, zadecydowano o przeniesieniu wydarzenia do sieci

źródło: Oppo