Wygraj siatkarski weekend! Bilety na finały Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020!

Wygraj siatkarski weekend! Bilety na finały Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020! Dostępna jest kolejna siatkarska niespodzianka dla klientów sieci Plus, a tym razem można wygrać bilety na finały Pucharu Polski mężczyzn. Nagrodą główną jest podwójny bilet na wszystkie mecze wraz z noclegiem dla dwóch osób w hotelu Novotel Centrum, a pozostałymi nagrodami jest 20 podwójnych bilety na półfinały oraz 20 podwójnych biletów finał. W turnieju finałowym wezmą udział zespoły Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Trefl Gdańsk, PGE SKRA Bełchatów oraz VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, a rozegrany on będzie w katowickim Spodku w weekend 14-15 marca. Konkurs “Bilety na Puchar Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2020” trwa od 2 do 4 marca i mogą w nim wziąć udział użytkownicy wszyscy rodzajów usług głosowych i internetowych w sieci Plus (abonentami, mix, prepaid). Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na numer 80990 bezpłatnego SMS-a z odpowiedzią na pytanie “Z którym siatkarzem chciałbyś się spotkać i dlaczego?” Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzone nagrodą główną, a pozostali laureaci otrzymają nagrody dodatkowe.
Nagroda główna w konkursie to:
– podwójny bilet na mecze półfinałowe i finał Pucharu Polski Mężczyzn;
– nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem w hotelu Novotel Centrum Katowice, w którym nocują drużyny biorące udział w Turnieju;
– 2 koszulki (do wyboru z klubów biorących udział w turnieju) z autografami zawodników.
Nagrody dodatkowe:
– 20 podwójnych biletów na mecze finałowe;
– 20 podwójnych biletów na oba mecze półfinałowe.
Turniej finałowy Pucharu Polski odbędzie się w dniach 14-15 marca w Hali Spodek w Katowicach. Półfinały rozegrane zostaną w sobotę 14 marca, a bilet obowiązuje na oba mecze:
a) o godz. 14:45: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
b) o godz. 18:00: PGE SKRA Bełchatów – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Finałowe spotkanie między zwycięzcami powyższych meczów rozegrane będzie w niedzielę 15 marca o godz. 14:45.
Więcej informacji można znaleźć w regulaminie konkursu oraz na stronie:
www.plus.pl/siatkowka_liga

źródło: Plus