Na HAMMERA zawsze można liczyć. Radio budowlane, dalmierz laserowy lub karta +100 zł w gratisie

Na HAMMERA zawsze można liczyć. Radio budowlane, dalmierz laserowy lub karta +100 zł w gratisie. HAMMER – znana marka telefonów i smartfonów o podwyższonej wytrzymałości, już wielokrotnie udowadniał, że można na niego liczyć. Potwierdza to także w tych wymagających czasach, a wyrazem tego jest wyjątkowa promocja pt. „HAMMER pracuje za dwóch”. W jej ramach, każdy przy zakupie „pancernego” smartfonu, w zależności od modelu, może liczyć na jeden z gratisów: radio budowlane, dalmierz laserowy lub kartę zakupową o wartości 100 zł i przedłużoną gwarancję do 36 m-cy.
Czy można mieć lepsze wsparcie?
Czas jest wyjątkowy – to nie ulega wątpliwości. Jeżeli jednak nawet Ty pracujesz na zwolnionych obrotach, to HAMMER nie ustaje. Jeżeli natomiast nie wyrabiasz – HAMMER też Cię wesprze. Marka wszystkim proponuje dodatkowe narzędzia wspierające codzienne działanie – tak HAMMER zachęca do swojej promocji. Promocją objęte są trzy smartfony: popularny Energy 18×9 (899 zł) i absolutne nowości – Energy 2 (699 zł) oraz Explorer (1099 zł), a każdy z nich proponowany jest w zestawie z ciekawymi dodatkami. W gratisie można zyskać radio budowlane lub dalmierz laserowy o wartości ponad 100 zł każdy, albo samą kartę zakupową 100 zł i przedłużoną gwarancję. Akcja „HAMMER pracuje za dwóch” rozpoczęła się 25 marca i potrwa do 30 kwietnia br. lub do wyczerpania gratisów.
Aby skorzystać z promocji należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie.
Szczegóły znajdują się na https://www.hammeromania.pl/pracuje-za-dwoch/.
Zyskaj ciekawe gratisy lub kasę na zakupy
Przy zakupie HAMMERA Energy 2 gratis jest radio budowlane. Sprzęt cechują dobre parametry tj. wzmocniona obudowa IP45, niezła jakość dźwięku o łącznej mocy 12W z membraną basową, a do tego: radio FM, funkcja zestawu głośnomówiącego, panel z ekranem LCD i odtwarzanie muzyki przez: USB, microSD, AUX oraz BT. Radio jest zasilane tradycyjnie lub bezprzewodowo, za pomocą akumulatora Li-ion o pojemności 2000 mAh (czas działania ok. 4 godziny). Wartość radia to ok. 140 zł. Do HAMMERA Energy 18×9 gratis jest dalmierz laserowy. Urządzenie to kompaktowe, przydatne akcesorium umożliwiające pomiar odległości od 20 centymetrów do 40 metrów. Posiada funkcje automatycznego obliczania powierzchni i objętości oraz zapamiętywania 3 ostatnich pomiarów. Podaje wyniki na wysokokontrastowym, podświetlanym wyświetlaczu. Wartość dalmierza to 100 zł. Natomiast do HAMMERA Explorer gratisy stanowią: karta zakupowa Sodexo o wartości 100 zł na dowolne zakupy honorowana w ponad 50 tys. punktów oraz gwarancja na urządzenie przedłużona do 36 miesięcy. Promocja dotyczy wybranych smartfonów zakupionych w sklepie Organizatora i w innych sklepach na terenie Polski (operatorzy, sklepy online, stacjonarne).

źródło: mPTech