Nowy iPad Pro już w sprzedaży

Nowy iPad Pro już w sprzedaży. W naszej ofercie jest już dostępny nowy iPad Pro: w wersji 11″ i 12,9″, ze 128 GB i 256 GB i opcją eSIM. Dostaniecie je w sklepie online. Co je wyróżnia? Fanów marki pewnie nie trzeba przekonywać. Dla pozostałych przygotowałam szybkie podsumowanie.
iPad Pro 11″ 128GB eSIM
iPad Pro 11″ 256GB eSIM
iPad Pro 12.9″ 128GB eSIM
iPad Pro 12.9″ 256GB eSIM
Wyświetlacz
Nowy iPad Pro został wyposażony w firmowy wyświetlacz Liquid Retina. Dzięki temu na ekranie widzimy nie tylko doskonale odwzorowane kolory, ale także płynność ruchów.
Aparaty
Choć robienie zdjęć tabletem nie jest zbyt popularne, warto sprawdzić, co w tej kwestii oferuje nowy iPad Pro. W każdej wersji mamy zaawansowane aparaty – szerokokątny 12 Mpix i nowy ultraszerokokątny 10 Mpix oraz możliwość nagrywania i edytowania video w jakości 4K. Dodatkowo mamy do dyspozycji mikrofony studyjnej jakości i cztery głośniki. Z takim zestawem można stworzyć profesjonalne video.


Rozszerzona rzeczywistość
Jak obiecuje producent, aplikacje Augmented Reality w nowym iPadzie Pro oferują jeszcze wyższy poziom realizmu. Wstawianie generowanego komputerowo obiektu odbywa się błyskawicznie, a ulepszona technologia przechwytywania ruchu (motion capture) działa bardziej precyzyjnie, niż do tej pory.
Wydajność
Nowy iPad Pro został wyposażony w czip A12Z Bionic, umożliwiający m.in. o edycję wideo 4K, projektowanie 3D i interakcje w rozszerzonej rzeczywistości. Zaprojektowany przez Apple system Neural Engine umożliwia samouczenie aplikacjom nowej generacji.

źródło: Orange