Nowa oferta na Play Internet – 3 miesiące za 0 zł

Nowa oferta na Play Internet – 3 miesiące za 0 zł. Wiemy jak ważny jest internet i że w obecnej sytuacji wiele osób może chcieć skorzystać z dodatkowych GB. Ruszyliśmy ze specjalną promocją na internet, ze specjalną wspólną cechą – abonament przez pierwsze 3 miesiące wynosi 0 zł. Dzięki temu będziecie mogli skupić się na innych wydatkach i wciąż korzystać z internetu. A do wyboru proponujemy 2 warianty:

urządzenie internet z pełną prędkością cena przez 3 miesiące cena od 4 miesiąca
tylko SIM 100 GB 0 zł 40 zł
router LTE 100 GB 0 zł 50 zł

Do opcji z routerem będziemy szczególnie polecać dwa modele, oba za 1 zł – różniące się zastosowaniem:
Router domowy – Huawei B311


Idealny do rozwiązań domowych – zgrabny, elegancki i nowoczesny. Umożliwia podłączenie urządzeń nie tylko po Wi-Fi, ale także przewodowo.

Router przenośny – Huawei E5783


Alternatywą może być sprzęt o wiele mniejszy a na dodatek wyposażony w baterię. Pomimo akcji #ZostańWDomu niektórzy muszą wychodzić, bo nie mogą wykonywać swojej pracy zdalnie i dla nich dodatkowy internet, który mogą zabrać ze sobą może być szczególnie przydatny.
Wszystkich zainteresowanych i ciekawych szczegółów zapraszamy na naszą dedykowaną stronę internetową, na której dowiecie się więcej o ofercie a także będziecie mieli możliwość zamówić tę ofertę – oczywiście z bezpłatną dostawą kurierem do domu

źródło: Play