Promocja Samsung Odkup teraz także dla Galaxy Note10 i Galaxy Note10+

Promocja Samsung Odkup teraz także dla Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Dzięki nowej odsłonie promocji Samsung Odkup, kwiecień to doskonały moment na zakup Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+. Użytkownicy, którzy kupią te smartfony, jednocześnie odsprzedając stare urządzenie mogą zyskać 400 PLN premii od Samsung. Promocja potrwa do 26 kwietnia lub wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery. Seria Galaxy Note10 to najnowsza odsłona flagowych smartfonów marki Samsung, których znakiem rozpoznawczym jest wszechstronny rysik S Pen. Teraz urządzenia dołączyły do oferty Odkup, w ramach której Samsung oferuje premię w wysokości 400 PLN klientom, którzy kupując te smartfony, zdecydują się odsprzedać w rozliczeniu swoje dotychczasowe urządzenie.

By skorzystać z oferty promocyjnej należy wykonać 4 proste kroki:
– Kupić smartfon Galaxy Note10 lub Galaxy Note10+ w czasie trwania promocji –
tj. od 13 kwietnia do 26 kwietnia u partnera handlowego wskazanego w regulaminie promocji.
– Nie później niż do 29 kwietnia aktywować nowo zakupiony smartfon w sieci polskiego operatora i zalogować się w aplikacji Samsung Members.
– Po upływie 14 dni od aktywacji odebrać w Samsung Members voucher uprawniający do odbioru premii przy odsprzedaży starego smartfonu.
– Wycenić i odsprzedać dotychczasowy smartfon za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl, podając przy tym kod z voucheru, który zwiększy jego wycenę o 400 zł. Voucher można zrealizować najpóźniej do 14 maja 2020 roku.
Szczegółowe informacje i regulamin oferty dostępne są na stronie:
https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/odkup-galaxy/

źródło: Samsung