Ericsson: Zaproszenie na webinar: Technologia 5G i jej praktyczne wykorzystanie w przedsiębiorstwie

Zaproszenie na webinar: Technologia 5G i jej praktyczne wykorzystanie w przedsiębiorstwie. Łączność mobilna jest codzienną koniecznością. Wdrożenie technologii mobilnej piątej generacji, czyli tzw. technologii 5G ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju biznesu w Polsce i na świecie. Polscy przedsiębiorcy podzielają to zdanie. Ericsson, we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą, w ostatnim kwartale przeprowadził badanie wśród polskich MŚP. Jeden z najważniejszych wniosków: potrzebna jest edukacja. Zdobycie odpowiedniej wiedzy na temat technologii 5G, jak i umiejętność jej praktycznego wykorzystania są kluczem do efektywnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań w firmie. Dlatego też Ericsson proponuje Państwu udział w bezpłatnym webinarium, na którym omówimy wnioski z przeprowadzonego badania oraz możliwości poszerzenia wiedzy z technologii 5G.
Zapraszamy do udziału w webinarium w dniu 23 kwietnia lub 30 kwietnia 2020 roku w godzinach 11:00-12:00.
Aby dołączyć do spotkania, należy zarejestrować się poprzez formularz, klikając na link niżej, a następnie wskazać dogodny dla Państwa termin. W odpowiedzi otrzymają Państwo wiadomość z linkiem do uczestnictwa, a po spotkaniu zostanie Państwu przesłany materiał informacyjny dotyczący 5G.


PROWADZĄCY
Marcin Sugak
Ekspert do spraw innowacji z dziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze rozwoju biznesu. Przez ostatnie 5 lat odpowiedzialny za sektor publiczny i przemysłowy w Ericsson. Klientom oferuje rozwiązania z obszaru 5G/LTE, w tym prywatne mobilne sieci szerokopasmowe, a także rozwiązania IoT. Blisko związany z działalnością Ericsson w obszarze Startupów oraz ekosystemem pilotażowego wdrożenia 5G w Łodzi. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie entuzjasta nowych technologii, fan piłki nożnej, tenisa, squasha i golfa.
Michał Majcherczak
Trener Ericsson w sektorze teleinformatycznym, z inżynierskim wykształceniem, specjalizujący się w technologiach dostępu radiowego w sieciach 4G i 5G. Obecnie prowadzi szkolenia i warsztaty technologiczne zarówno dla programistów tworzących oprogramowanie sprzętu telekomunikacyjnego, międzynarodowych operatorów telekomunikacyjnych jak również dla przedsiębiorstw z sektora przemysłowego oraz instytucji publicznych. Żyje nowymi technologiami i tym jak obecnie zmieniają ludzi, biznes i świat.
Zarejstruj się na webinarium.

źródło: Ericsson