Samsung wydłuża okres napraw gwarancyjnych

Samsung wydłuża okres napraw gwarancyjnych. Na całym świecie odczuwalne są skutki kryzysu epidemiologicznego, który już zmienia sposób w jaki żyjemy. Aby dostosować się do ograniczeń i wyjść naprzeciw klientom, Samsung przedłuża możliwość skorzystania z napraw urządzeń na warunkach gwarancyjnych.
– Użytkownicy urządzeń Samsung, dla których gwarancja wygasła z dniem 15.03.2020 r. lub później w okresie obowiązywania ograniczeń związanych ze stanem epidemii, nadal będą mogli skorzystać z napraw na warunkach gwarancyjnych.
– Wydłużonym okresem napraw gwarancyjnych objęte są wszystkie urządzenia Samsung, których gwarancja wygasa w okresie obowiązywania ograniczeń.
– Od momentu rządowego pozwolenia na swobodne opuszczanie domu, użytkownicy mają 30 dni od zakończenia się obowiązywania ograniczeń na zgłoszenie wniosku o naprawę produktu.
– Więcej informacji dotyczących napraw na warunkach gwarancyjnych można uzyskać kontaktując się z infolinią Samsung, która dostępna jest 24/7.


W odpowiedzi na obecną sytuację, Samsung stara się wesprzeć użytkowników, dbając jednocześnie o ich zdrowie i bezpieczeństwo. W związku z tym oferuje możliwość skorzystania z napraw na warunkach gwarancyjnych na wszystkie urządzenia Samsung, których gwarancja wygasa w okresie obowiązywania ograniczeń związanych z epidemią. Wydłużone naprawy gwarancyjne będą obowiązywały do momentu zniesienia ograniczeń dotyczących swobodnego przemieszczania się. Od tego dnia użytkownicy będą mieli 30 dni na zgłoszenie wniosku o naprawę swojego produktu.
Zgłoszenie naprawy
Aby zgłosić naprawę urządzenia, dla którego gwarancja wygasła w okresie obowiązywania ograniczeń związanych ze stanem epidemii, zachęcamy do kontaktu z infolinią Samsung, dostępną 24/7. Konsultanci przedstawią możliwości uzyskania wsparcia, również w okresie obowiązywania ograniczeń oraz zaproponują naprawę gwarancyjną, jeśli będzie ona dostępna – w zależności od zgłaszanego problemu i lokalnej dostępności usług serwisowych. Ze spersonalizowanego wsparcia można skorzystać także za pomocą aplikacji Samsung Members, gdzie pomocy i porad udzielają eksperci oraz inni użytkownicy. Wniosek o naprawę na warunkach gwarancyjnych będzie rozpatrywany na podstawie dokumentu zakupu produktu i nie wymaga dodatkowej rejestracji.
Więc informacji na temat przedłużonego okresu napraw gwarancyjnych można znaleźć na stronie:
https://www.samsung.com/pl/support/newsalert/118621/

źródło: Samsung