Twórz, ucz się i relaksuj z Galaxy Tab S6 Lite

Twórz, ucz się i relaksuj z Galaxy Tab S6 Lite. Galaxy Tab S6 Lite z nowym rysikiem S Pen do sporządzania notatek i kreatywnych zastosowań oraz wyświetlaczem gwarantującym niezwykłe wrażenia podczas rozrywki. Samsung zaprezentował nowy stylowy tablet Galaxy Tab S6 Lite, stworzony z myślą o pracy i rozrywce. Dzięki dużemu wyświetlaczowi, smukłej i kompaktowej obudowie oraz zaprojektowanemu na nowo rysikowi S Pen w zestawie, Galaxy Tab S6 Lite jest idealnym tabletem do szybkiego sporządzania notatek i korzystania z ulubionych treści.
Więcej możliwości, mniej stresu dzięki nowemu rysikowi S Pen
Bez względu na to, czy tablet ma służyć do pracy, nauki, czy rozrywki, nowy rysik S Pen doskonale sprawdzi się podczas notowania i szkicowania, a także ułatwi wykonywanie kilku zadań jednocześnie. Nowy design rysika S Pen sprawia, że jest on tak praktyczny i wygodny jak tradycyjny długopis. Ważący zaledwie 7g nowy rysik S Pen jest łatwy w użyciu, a skrócony czas reakcji i końcówka o grubości 0,7 mm zapewniają większą precyzję notowania i rysowania. Kiedy rysik S Pen nie jest używany, można go przymocować magnetycznie z boku tabletu lub umieścić w opcjonalnym etui Book Cover.

Korzystając z rysika S Pen i aplikacji Samsung Notes wszystkie odręcznie pisane notatki można natychmiast przekształcać w tekst cyfrowy. [1] Dzięki tagom można z łatwością wyszukiwać i kategoryzować notatki, wyróżniać ważne fragmenty, a dzięki funkcji zoom 300% można je powiększyć. Wszystkie notatki można łatwo zapisać jako plik PDF, obraz JPEG, plik tekstowy lub dokument Microsoft Word.
Inspirujący lekki design
Połączenie 10,4-calowego ekranu i smukłych ramek sprawia, że wyświetlacz Galaxy Tab S6 pozwala na wiele. Dzięki lekkiemu i kompaktowemu designowi tablet idealnie sprawdzi się podczas wykonywania wielu czynności jednocześnie. Dzięki najnowszej wersji systemu Android 10 wraz z interfejsem One UI, zoptymalizowanej pod kątem większego ekranu tabletu, Galaxy Tab S6 Lite jest bardziej intuicyjny w obsłudze, a nawigowanie po menu jest znacznie uproszczone. Przełączanie się między wieloma aplikacjami odbywa się płynnie, a użytkownik może się skoncentrować na wykonywanym zadaniu.
Rozrywka w najlepszym wydaniu
Galaxy Tab S6 Lite wyposażono w wiele inteligentnych funkcji, które sprawiają, że słuchanie muzyki, przesyłanie strumieniowe treści, zakupy online lub łączenie się ze znajomymi jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Galaxy Tab S6 Lite oferuje doskonałe brzmienie, dzięki dwóm głośnikom dostrojonym przez AKG, które dodatkowo wspierają dźwięk przestrzenny Dolby Atmos 3D. Niezależnie od tego, czy oglądamy film na YouTube, ulubiony program, czy słuchamy muzyki, do dyspozycji mamy dźwięk najwyższej jakości. Samsung współpracuje z serwisami YouTube i Spotify, aby w pełni wykorzystać możliwości ulubionych aplikacji dostępnych dla urządzeń Galaxy. Dzięki bezpłatnemu 4-miesięcznemu dostępowi do usług YouTube Premium, użytkownicy Galaxy Tab S6 Lite mogą oglądać filmy na YouTube bez reklam, mają możliwość pobierania i oglądania filmów w trybie offline oraz otrzymują dostęp do muzyki z YouTube Music oraz YouTube Kids i z YouTube Premium [2]. Spotify płynnie integruje się z interfejsem użytkownika Galaxy Tab S6 Lite, dzięki czemu można łatwo wyszukiwać muzykę i podcasty, a nawet ustawić ulubiony utwór jako dźwięk alarmu [3]. Tablet Galaxy Tab S6 Lite może również łączyć się bezprzewodowo z zestawem domowych głośników [4], dzięki czemu można odtwarzać ulubione utwory z serwisu Spotify na innym urządzeniu lub głośniku w całym domu, a wszystkim sterować z tabletu.
Galaxy łączy ze światem
Na Galaxy Tab S6 Lite, za pośrednictwem konta Samsung, można odbierać połączenia oraz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe [5], nawet jeśli smartfon jest poza zasięgiem użytkownika lub znajduje się w innym pomieszczeniu. Można również utrzymywać kontakt ze znajomymi i współpracownikami za pomocą połączeń wideo Google Duo [6]. Korzystając z ulepszonego wyświetlacza Daily Board można sterować muzyką, przeglądać kalendarz, sprawdzać pogodę oraz sporządzać notatki i przypomnienia. Galaxy Tab S6 Lite jest urządzeniem, które może być używane przez całą rodzinę. Dzięki Samsung Kids [7] można ustawić dzienne limity czasu na zabawę, ograniczyć dostęp do niektórych aplikacji i bezpiecznie wprowadzić swoje dzieci w cyfrowy świat dzięki gamie kreatywnych, kolorowych aplikacji do nauki i gier. Galaxy Tab S6 Lite będzie dostępny w dwóch kolorach [8]: Oxford Gray, Angora Blue, z dopasowanym rysikiem S Pen i opcjonalnym etui Book Cover.
Urządzenie będzie dostępne w przedsprzedaży od 4 maja 2020 r.

SPECYFIKACJA URZĄDZENIA

Wyświetlacz 10,4” 2000×1200 (WUXGA+) TFT[9]
System Android 10 (One UI 2)
Kolor Oxford Gray, Angora Blue
Wymiary i waga 244,5 x 154,3 x 7,0 mm, 465 g (wersja LTE: 467 g)
Aparat Przedni: 5,0 MP (F2.0)Tylny: 8 MP (F1.9)
Pamięć RAM / pamięć wbudowana 4 GB + 64 GBmicroSD, maks. 1 TB
Chipset Quad 2,3GHz + Quad 1,7GHz
Pojemność baterii 7040 mAh (typowa), AFC[10]
Łączność Wi-Fi, BT Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2,4 GHz+5 GHz, Wi-Fi Direct, BT 5.0
LTE 3CA (Cat.11)
Złącza Typ C USB 2.0, audio 3,5 mm
Czujniki Akcelerometr, żyroskop, RGB, czujnik Halla
GPS GPS + GLONASS
Audio 2 głośniki dostrojone przez AKG, Dolby Atmos®
Wideo Nagrywanie: FHD (1920×1080) przy 30 fpsOdtwarzanie: UHD 4K (3840 x 2160) | przy 120fps
Rysik Nowy S-Pen w zestawie
Akcesoria Etui Book Cover, zestaw słuchawkowy, złącze USB, ładowarka przenośna, stacja dokująca z ładowarką[11]

* Wszystkie cechy mogą się różnić  w zależności od kraju i operatora telefonii komórkowej.

* Wszystkie specyfikacje i opisy zawarte w niniejszym dokumencie mogą się różnić od rzeczywistych specyfikacji i opisów urządzenia. Samsung zastrzega sobie prawo do wprowadzania, bez wcześniejszego powiadomienia, zmian na tej stronie internetowej i w jej treści, co obejmuje między innymi funkcjonalność, funkcje, specyfikacje, interfejs graficzny, zdjęcia, filmy, korzyści, wzornictwo, ceny, komponenty, wydajność, dostępność, możliwości i wszelkie inne informacje o produkcie. 

[1] Funkcja eksportu tekstu obsługiwana w aplikacji Samsung Notes, dostępność funkcji może się różnić w zależności od języka.
[2] Usługa YouTube Premium jest dostępna tylko w wybranych krajach. Uprawnieni do skorzystania z tej oferty są tylko nowi subskrybenci usługi YouTube Premium. Więcej szczegółów na stronie:
https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/ytpremium/
[3] Przy pierwszym użyciu urządzenia należy zarejestrować się w usłudze Spotify Connect.
[4] Wymagana obsługa łączności Bluetooth lub Wi-Fi.
[5] Dostępność połączeń i wiadomości tekstowych na innych urządzeniach różni się w zależności od kraju i dostawcy usług.
[6] Google Duo obsługuje połączenia wideo z maksymalnie dwunastoma innymi użytkownikami.
[7] Dostępność Samsung Kids może się różnić w zależności od kraju, urządzenia i funkcji. Więcej informacji podano na stronie internetowej https://www.samsung.com/kids.
[8] * Dostępność kolorów może się różnić w zależności od kraju.
[9] Ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt bez uwzględnienia zaokrąglonych narożników.
[10] Wartość typowa uzyskana w badaniach w niezależnym laboratorium. Typową wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii badanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa (minimalna) wynosi 7040 mAh.
[11] Akcesoria te można nabyć oddzielnie.

źródło: Samsung