LG wzmacnia portfolio smartfonów w klasie Premium oraz średniej półce – debiut rynkowy flagowca LG V60 ThinQ 5G oraz nowej serii K

LG wzmacnia portfolio smartfonów w klasie Premium oraz średniej półce – debiut rynkowy flagowca LG V60 ThinQ 5G oraz nowej serii K. LG nie zwalnia tempa i wprowadza dziś kolejnego flagowca, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Pełne wsparcie dla sieci 5G, dźwięk klasy premium i nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K – to wszystko zawiera w sobie LG V60 ThinQ 5G, który debiutuje na polskim rynku. W okresie promocyjnym smartfon będzie dostępny w zestawie z drugim ekranem LG Dual Screen, czekiem Blik na 300 zł oraz dodatkowym rokiem gwarancji. Smartfon jest dostępny od dziś wyłącznie w ofercie sieci Play. Natomiast na początku maja zadebiutują nowe, designerskie smartfony z serii K, które wyróżniają się czterema obiektywami, w tym obiektywem makro, pojemną baterią oraz systemem dźwięku DTS:X 3D.

Decydując się na zakup LG V60 ThinQ 5G w sieci Play od 22 kwietnia do 20 maja 2020 roku klienci otrzymają dodatkowy ekran LG Dual Screen o wartości 900 zł, 300 zł zwrotu w formie czeku Blik oraz dodatkowy trzeci rok gwarancji na smartfon*.
Od startu sprzedaży serii K w Polsce, klienci będą mogli otrzymać zestawy promocyjne. W przypadku LG K61 będą to słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh True, a decydując się na LG K51S lub LG K41S klienci otrzymają słuchawki Skullcandy Ink’d+.
LG V60 ThinQ 5G – podwójne możliwości
Flagowy LG V60 ThinQ 5G opracowano z myślą o wykorzystaniu pełni możliwości, jakie daje technologia 5G. Sieć nowej generacji to przede wszystkim wysoka prędkość internetu i brak opóźnień. Dzięki temu możliwe jest błyskawiczne przesyłanie filmów nagranych w rozdzielczości 8K, streaming multimediów w najwyższej jakości czy stabilne i bezproblemowe videorozmowy. Już tradycyjnie dla flagowych urządzeń LG, również V60 ThinQ 5G wyposażony został w 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy oraz znany z telewizorów OLED procesor dźwięku LG 3D Sound Engine, gwarantujące doskonały dźwięk. Obok nagrywania w rozdzielczości 8K, smartfon obsługuje technologię Steady Cam, dzięki której każde ujęcie wygląda niezwykle płynnie, jak z użyciem zaawansowanych gimbali. LG V60 ThinQ 5G wyposażony został w standardowy aparat o rozdzielczości 64MP oraz 13MP szerokokątny. Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh i zamknięta w wodoszczelnej (IP68) obudowie spełniającej dodatkowo militarne normy MIL-STD 810G.
K to ma!
LG K61, LG K51S oraz LG K41S wyposażone są w tylny, poczwórny aparat, składający się z głównego aparatu o wysokiej rozdzielczości, obiektywu szerokokątnego, makro oraz czujnika głębi. Daje to możliwość uchwycenia idealnego ujęcia na aż cztery różne sposoby! Wykonanie idealnego zdjęcia jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.


Wytrzymała bateria o pojemności 4000 mAh, DTS:X 3D Surround Sound dla realistycznego 7.1-kanałowego dźwięku, opcja stosowania dwóch kart SIM i karty pamięci jednocześnie, możliwość płacenia telefonem dzięki NFC oraz militarny standard MIL-STD-810G – wszystkie te elementy nowej serii K zostały przeniesione z flagowych urządzeń LG.

Promocja na smartfony z serii K rozpocznie się w pierwszym tygodniu maja.
Więcej informacji o LG V60 ThinQ 5G na lgnews.pl
Więcej informacji o smartfonach z serii K na lgnews.pl
Sugerowane ceny:
– LG V60 ThinQ 5G: 4 299 zł
– LG K61: 1 249 zł
– LG K51S: 949 zł
– LG K41S: 749 zł

* Sprzedaż zestawów promocyjnych w terminie 22.04-20.05.2020 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotycząca trzeciego roku gwarancji obejmuje wyłącznie LG V60 ThinQ 5G z oficjalnej dystrybucji Play, zakupionego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej wyłącznie w roku 2020 roku.
Szczegóły na www.strefalg.pl/promocjelg

źródło: LGE