Galaxy Buds z najnowszą aktualizacją mogą jeszcze więcej

Galaxy Buds z najnowszą aktualizacją mogą jeszcze więcej. Samsung ogłosił rozszerzenie opcji parowania Galaxy Buds za sprawą udostępnionej właśnie aktualizacji oprogramowania. Nowe funkcje, dotychczas dostępne wyłącznie na Galaxy Buds+, umożliwiają użytkownikom Galaxy Buds całkowicie bezprzewodową obsługę, by słuchanie ulubionej muzyki było jeszcze łatwiejsze – podczas aktywności fizycznej, pracy, czy spędzania czasu w domu.
Łatwe parowanie słuchawek z komputerem PC
Dzięki funkcji Microsoft Swift Pair można teraz łatwo parować Galaxy Buds z komputerem z systemem operacyjnym Windows 10 [1]. Pozwala to wykorzystać innowacyjną jakość dźwięku słuchawek także w pracy, na przykład podczas wideokonferencji czy słuchania muzyki. Dodanie funkcji Swift Pair sprawia, że Galaxy Buds dorównają teraz Galaxy Buds+ w zakresie obsługi różnorodnych opcji łączenia z urządzeniami mobilnymi i komputerami PC [2]. Użytkownik zyskuje tym samym swobodę, jaką zapewnia proste parowanie z ulubionym urządzeniami, a także łatwe przełączanie pomiędzy nimi.


Możliwość wsłuchania się w otaczający świat – lub zupełnego odcięcia się od niego
Aktualizacja umożliwia – po raz pierwszy na Galaxy Buds – korzystanie z automatycznej opcji Ambient Sound [3]. Wystarczy włożyć słuchawki, by słyszeć wszystko, co dzieje się wokół, nie izolując się od otoczenia nawet podczas głośnego oglądania filmów czy słuchania ulubionych utworów. Co więcej, Ambient Sound działa również w przypadku korzystania z tylko jednej słuchawki. Użytkownik ma w efekcie jeszcze większą elastyczność, jeśli chodzi o wybór, na ile wsłuchiwać się w otoczenie, a na ile od niego odseparować.
Natychmiastowe odtwarzanie spersonalizowanej playlisty przy pomocy jednego dotknięcia
Użytkownicy Spotify mogą teraz odtwarzać swoje playlisty na Galaxy Buds, uruchamiając je jednym dotknięciem. Wystarczy dotknąć i przytrzymać słuchawkę, by uruchomić serwis i rozpocząć słuchanie dokładnie w miejscu, w którym zostało wcześniej przerwane [4]. A jeśli zechcemy zmienić muzyczny klimat wystarczy ponownie dotknąć i przytrzymać słuchawkę, a Spotify zarekomenduje nową playlistę przygotowaną specjalnie dla użytkownika. Aktualizacja ta umożliwia natychmiastowe odtwarzanie ulubionej muzyki – zarówno na początku treningu, jak i na rozpoczęcie nowego dnia.
Więcej informacji o Galaxy Buds i Galaxy Buds+ znaleźć można na:
– Galaxy Buds: https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-buds/
– Galaxy Buds+: https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-buds-plus/

[1] Dostępne na komputery PC z systemem operacyjnym Windows 10 w wersji 1803 lub nowszej. Aby sparować Galaxy Buds, należy w ustawieniach komputera wejść w menu „Bluetooth i inne urządzenia”.
[2] W zakresie parowania Galaxy Buds obsługują Samsung Easy Pair w przypadku urządzeń mobilnych i Microsoft Swift Pair w przypadku komputerów PC.
[3] Ambient Sound można ustawić wstępnie i aktywować przez aplikację Galaxy Wearable, dostępną w Galaxy Store lub Google Play.
[4] Wymaga wstępnej konfiguracji. W aplikacji Galaxy Wearable należy w ustawieniach wejść w menu „Touch Pad”, by wybrać preferencje. Funkcja dostępna dla użytkowników, którzy zainstalowali na smartfonie najnowszą wersję aplikacji Spotify. W przypadku spersonalizowanej muzyki mogą obowiązywać opłaty w ramach abonamentu.

źródło: Samsung