“Super Deal”, czyli najlepsze oferty majowe od T-Mobile

“Super Deal”, czyli najlepsze oferty majowe od T-Mobile. O połowę niższe opłaty przez pół roku, szybki internet domowy za symboliczną złotówkę czy świetne filmy i seriale w prezencie na 6 miesięcy – to tylko niektóre z korzyści, po jakie mogą sięgnąć nowi i obecni klienci T-Mobile, wybierając majówkowe oferty “Super Deal”. Użytkownicy, którzy cenią sobie dobre okazje, z najnowszych promocji magentowego operatora będą mogli skorzystać już 5 maja. Najnowsza kampania T-Mobile „Super Deal” to różnorodne pakiety promocyjne, które umilą czas spędzany w domu i ułatwią codzienną zdalną naukę lub pracę. A co najważniejsze każdy z nich łączy w sobie to, co klienci lubią najbardziej – świetną jakość w przystępnych cenach.
Pół roku za pół ceny
“Jakby to było zapłacić za pół pizzy, a otrzymać całą?” – takie pytanie stawia przed widzami w jednym ze spotów magentowy operator. Każdy z nas lubi przecież promocje, dlatego T-Mobile przygotował specjalną odsłonę oferty „M” z paczką 15 GB, w ramach której klienci przez pół roku będą płacili tylko połowę rachunku. Opcja będzie dostępna zarówno w wersji bez smartfona (z opłatą 49 zł miesięcznie), jak i z wybranym telefonem dostępnym w sklepie operatora m.in.: Samsungiem A10, Xiaomi Redmi 8, Oppo A31 – wówczas abonament wynosi 79 zł miesięcznie. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Dużo dobrego bez limitów
Z kolei dla klientów, którzy cenią sobie długie rozmowy i są pasjonatami seriali czy filmów, operator przygotował propozycję, dzięki której będą mogli bez limitu prowadzić pogawędki i oglądać materiały wideo. W pakiecie XS z paczką internetu 2 GB i usługą Supernet Video DVD klienci mogą cieszyć się ulubionymi programami bez zużywania transferu danych. Oferta dostępna jest w opcji bez telefonu za 30 zł miesięcznie lub za 50 zł miesięcznie przy umowie z wybranym modelem smartfona – Huawei Y6s lub Samsungiem A10. Kontrakt jest zawierany na 24 miesiące. Spot reklamowy prezentujący tę część akcji „Super Deal” pojawi się w mediach na początku przyszłego tygodnia.

Krótki kontrakt, dobra jakość
Dostęp do internetu jest obecnie kluczowy zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Co jednak zrobić, jeżeli nie chcemy zawierać długoterminowych kontraktów, a zależy nam na świetnej jakości sieci? Z ofertą „Internet mobilny na 6 albo 12 miesięcy z routerem w T-Mobile” można przez pół roku korzystać z szybkiego łącza płacąc zaledwie 29 zł miesięcznie!
Netflix na 6 miesięcy w prezencie
Na tym jednak nie koniec. Operator wprowadził również nową promocję z serwisem Netflix – zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę lub dokupują kolejną kartę SIM, będą mogli oglądać ulubione filmy i seriale dostępne na tej platformie w planie podstawowym aż przez pół roku w prezencie. Będzie można z niego skorzystać w ofercie „M”, na którą składają się nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video DVD.
Więcej informacji o promocji można znaleźć na tej stronie.
Szybki domowy internet na 2 miesiące za 1 zł
T-Mobile pamiętał także o klientach, którym zależy na internecie wysokiej jakości w domowym zaciszu. Z końcem marca operator wystartował z ofertą internetu domowego, zarówno w wersji mobilnej, jak i z dostępem do światłowodu. Przez pierwsze dwa miesiące użytkownicy mogą korzystać z niego za symboliczną złotówkę. Więcej o tej ofercie można przeczytać na tej stronie.
Kampanię „Super Deal” będzie można zobaczyć od najbliższego wtorku, 5 maja w telewizji, internecie i social mediach. Akcję przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile oraz zespół agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie poprowadzi agencja VMLY&R, materiały BTL przygotowała agencja Digitas a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Spot został zrealizowany we współpracy ze studiem Televisor.
Więcej informacji o ofertach w ramach „Super Deal” oraz ich szczegółowy regulamin są dostępne na tej stronie.

źródło: T-Mobile