myPhone rozdaje maseczki. Wystarczy kupić telefon w promocji

myPhone rozdaje maseczki. Wystarczy kupić telefon w promocji. Firma mPTech, właściciel marek myPhone i HAMMER, która niedawno udostępniła aplikację mobilną 4family dla zdalnej opieki i lokalizowania krewnych i podopiecznych, rozpoczęła promocję „Bądź spokojny o bliskich”. W jej ramach, każdy kto kupi telefon myPhone objęty promocją i przetestuje ww. aplikację może otrzymać zupełnie za darmo 10 maseczek ochronnych. A wszystko to z myślą o bezpieczeństwie najbliższych. Zdradzamy szczegóły akcji. “mPTech nie szyje maseczek, ale z troski o Klientów daje je w prezencie! A to wszystko w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzeniem obowiązku zakrywania ust i nosa” – taki komunikat organizatora możemy przeczytać na stronie internetowej o promocji
– tj. www.myphone.pl/4family-badz-spokojny-o-bliskich/.
Jak otrzymać maseczki?
Promocja “Bądź spokojny o bliskich” jest dedykowana Klientom, którzy kupili myPhone Halo Q 4family w okresie do 18 czerwca br. i przetestowali aplikację 4family na tym modelu. A przypomnijmy, wspomniany telefon, to popularna komórka dla osób w podeszłym wieku, z bazą ładującą, wytrzymałą baterią i funkcją odnajdywania słuchawki, która posiada zainstalowaną aplikację 4family. Sama aplikacja została stworzona dla zdalnej opieki nad bliskimi, szczególnie nad seniorami i ułatwia zdalny kontakt oraz lokalizowanie. Dla otrzymania 10 maseczek ochronnych wystarczy po zalogowaniu się na aplikacji 4family wypełnić formularz na stronie promocji. WAŻNE: sam zakup telefonu myPhone Halo Q 4family nie upoważnia do otrzymania maseczek, a pula maseczek w promocji jest ograniczona do 5000 szt.
Więcej o akcji, regulamin i formularz znajdują się na stronie:
www.myphone.pl/4family-badz-spokojny-o-bliskich/.
Aplikacja 4family została stworzona z myślą o tych, którzy chcą lepiej zadbać o bezpieczeństwo bliskich, szczególnie seniorów. Dzięki niej można polepszyć wzajemny kontakt i zyskać pewność o tym, gdzie przebywa starsza osoba. Za sprawą aplikacji można bowiem lokalizować położenie seniora lub podopiecznego, przypominać mu np. o wizycie lekarskiej lub potrzebie zażycia leków i zdalnie o niego dbać – a to wszystko nawet na dużą odległość, bez ciągłego zdzwaniania się. Aplikacja umożliwia także zdalne dodawanie kontaktów i przypomnień w kalendarzu oraz przesyłanie komunikatów głosowych. Jest bezpłatna, dostępna w tej chwili w Google Play dla smartfonów z Androidem i zainstalowana na specjalnie oznaczonym telefonie myPhone Halo Q 4family dedykowanemu osobom starszym.
Więcej o aplikacji na:
https://www.app4family.eu/

źródło: mPTech