Odbierz darmowy kod na e-booki Legimi od T-Mobile

Odbierz darmowy kod na e-booki Legimi od T-Mobile. W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile udostępnia swoim klientom kolejny prezent. Tym razem operator przygotował bonus dla wielbicieli książek – darmowy kod na jeden z 20 e-booków od Legimi. Prezent będzie można odebrać bezpłatnie w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS. Na portalu Legimi można znaleźć bestsellerowe powieści, reportaże oraz poradniki, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Każdy wybierze tu dla siebie coś interesującego, a w ramach akcji Happy Fridays będzie można skorzystać bezpłatnie z jednej z 20 znanych i lubianych książek w wersji elektronicznej. Wśród nich są m.in. publikacja ubiegłorocznej noblistki Olgi Tokarczuk, popularna w ostatnich miesiącach powieść Blanki Lipińskiej czy reportaż Justyny Kopińskiej. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka na liście znalazły się także pozycje skierowane do najmłodszych czytelników.


Kod od T-Mobile uprawnia do odebrania jednego z 20 synchrobooków, czyli e-booków i audiobooków w jednym. Cyfrowe książki pozwalają dowolnie zmieniać tryb tekstowy na dźwiękowy i odwrotnie. Dzięki temu użytkownik nie zgubi się w trakcie lektury i gdy stwierdzi, że teraz woli włączyć tryb audio, zrobi to szybko i sprawnie, a czytanie będzie jeszcze przyjemniejsze.
Bezpłatny kod na jednego e-booka
Najnowszy bonus będzie można odebrać od piątku 29 maja do niedzieli 31 maja do końca dnia. Tradycyjnie będzie on dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile”. Nową opcją odebrania prezentu jest wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „HF” na numer: 80405. W odpowiedzi na wiadomość klient otrzyma – również SMS-em – specjalny kod rabatowy, który uprawnia do pobrania jednej pozycji ze strony: www.legimi.pl/happy-friday. E-booki od T-Mobile można czytać bezterminowo w aplikacjach Legimi, dostępnych na smartfony, tablety, wybrane modele czytników, a także komputery. Oba kody będą ważne do 14 czerwca.
Więcej informacji o akcji Happy Fridays można znaleźć na stronie:
www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/prezenty-od-t-mobile.

źródło: T-Mobile