Wskocz na skuter – w Hop.City pierwsze doładowanie 20 zł za jedyne 1 zł

Wskocz na skuter – w Hop.City pierwsze doładowanie 20 zł za jedyne 1 zł. Moda na pojazdy elektryczne z roku na rok jest coraz bardziej widoczna. Hulajnogi i skutery elektryczne na stałe weszły już do siatki transportu miejskiego, a Polacy chętnie z nich korzystają. Od października 2019 roku, każdy, kto ma abonament w Play, może dopisać przejazdy skuterem Hop.City do swojego rachunku – wystarczy skonfigurować opcję “Zapłać z Play” w aplikacji Hop.City. Opcja ta zyskała już grono wiernych użytkowników a obecnie w czasie pandemii, kiedy stronimy od kontaktów w komunikacji miejskiej, zyskuje jeszcze bardziej na popularności. Aby wypożyczyć skuter nie trzeba podawać danych karty płatniczej – wystarczy tylko numer telefonu w Play na abonament – opłaty możemy dopisywać od swojego rachunku Play. Wypożyczenie skutera jest doskonałą alternatywą także dla samochodu czy taksówki, ze względu na możliwość łatwego omijana korków. Przez cały czerwiec abonenci Play i Red Bull MOBILE mogą korzystać z promocji, gdzie pierwsze doładowanie w Hop.City zamiast 20 zł będzie kosztować tylko 1 zł. Dobra wiadomość jest taka, że z promocji skorzystają także ci, którzy wcześniej korzystali z opcji Zapłać z Play w Hop.City.


Jak skorzystać z promocji?
W pierwszym kroku trzeba wejść na do aplikacji Hop.City (którą możesz pobrać w Google Play, AppStore i AppGallery) lub wchodząc na stronę www.hop.city i zalogować się lub założyć konto. Następnie w menu wybrać zakładkę „Konto”, kliknąć „Doładuj konto” i wybrać 20/1zł Zapłać z Play. Przy pierwszym doładowaniu należy zaakceptować regulamin i potwierdzić doładowanie kodem z SMS. Chwilę po tym można rezerwować skuter i ruszać w drogę. Na koncie pojawią się minuty o wartości 20 zł, a do rachunku w Play doliczymy tylko 1 zł.
Kto i gdzie może wypożyczyć skuter elektryczny?
Skutery elektryczne, zgodnie z terminologią o ruchu drogowym są tzw. motorowerem. Aby wypożyczyć taki skuter, wystarczy dowód osobisty (dla osób urodzonych przed 19. stycznia 1995, dla młodszych – wymagane jest prawo jazdy minimum AM). Skutery elektryczne Hop.City można wypożyczać obecnie w 7 miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Opolu, Gliwicach, Poznaniu i Szczecinie. Wybierając opcję Zapłać z Play, ceny przejazdów nie różnią się względem innych metod płatności. Standardowa cena za wypożyczenie skutera to 0,49 zł za minutę jazdy oraz 2 zł opłaty startowej. Za każdym razem przy wypożyczeniu dwie pierwsze minuty są bezpłatne. Skorzystanie z promocji oznacza, iż w cenie 1 zł możemy wykorzystać nawet 36 minut jazdy skuterem elektrycznym. To co? HOP na skuter i w drogę
Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej stronie Play oraz Hop.Cityhttps://hop.city/play.

źródło: Play