T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów abonamentowych

T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów abonamentowych. Nowe wyzwania wymagają nowych rozwiązań, dlatego T-Mobile przygotował oferty abonamentowe, które jeszcze lepiej odpowiadają na bieżące potrzeby klientów. Nielimitowane rozmowy i smsy, duże paczki danych oraz wyjątkowo atrakcyjne rabaty w opcji dla rodzin i duetów – wszystko to w świetnej jakości sieci. Pozostawanie w kontakcie to dzisiaj podstawa – ze szkołą, pracą, bliskimi czy po prostu po to, by cieszyć się rozrywką online. Gdziekolwiek jesteśmy, potrzebujemy dostępu do internetu oraz połączeń głosowych dobrej jakości, by realizować codzienne obowiązki czy pasje. T-Mobile rozumie te potrzeby i dostosowuje swoje oferty do bieżących wyzwań klientów, a te zmieniają się dynamicznie. Jak pokazują statystyki, w ostatnich tygodniach klienci operatora wykonywali 40% więcej rozmów telefonicznych i o 25% zwiększyli zużycie danych w porównaniu z początkiem roku! [1]
Większe paczki dla „pożeraczy” internetu
T-Mobile wprowadza nowe opcje abonamentowe, które umożliwią klientom jeszcze wygodniejsze funkcjonowanie w cyfrowym świecie. Użytkownicy mogą wybierać spośród czterech wariantów, z których wszystkie zapewniają nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, a także darmowe SMS-y i MMS-y, jak również atrakcyjne paczki internetu. Nowością w ofercie operatora jest najmniejszy abonament – XS – stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć zapewniony wygodny dostęp do internetu w niskiej cenie. W tym wariancie do dyspozycji klientów są 3 GB internetu w cenie 35 zł miesięcznie (bez telefonu) lub 55-85 zł miesięcznie (w zależności od wybranego modelu smartfona).

Przygotowano również opcje abonamentowe dla osób, które intensywniej korzystają z sieci. W wariancie M na klientów czeka 15 GB internetu (w cenie 55 zł miesięcznie bez telefonu lub 75-145 zł miesięcznie w przypadku wybrania opcji ze smartfonem), z kolei pakiet L zapewnia aż 70 GB danych i dostępny jest już od 75 zł miesięcznie (lub 165-185 zł miesięcznie przy wybraniu opcji z telefonem). Użytkownicy, którzy zdecydują się na dwa najwyższe pakiety, będą mogli po wykorzystaniu pakietu korzystać z sieci bez limitu danych korzystając z usług z prędkości obniżoną do 1 Mb/s.
Ta sama jakość, niższa cena – rabaty dla duetów i rodzin
Na tym jednak nie koniec. T-Mobile przygotował także specjalne rabaty, dzięki którym co miesiąc można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Zasada jest prosta: im więcej numerów, tym większa oszczędność.

W przypadku abonamentów XS i S dla w opcji dla duetu przyznawany jest upust w wysokości 5 zł miesięcznie dla obu numerów. Oznacza to, że miesięczna faktura będzie łącznie o 10 zł niższa. Z kolei wybranie opcji dla rodziny pozwala uzyskać rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy z trzech numerów, a więc możemy zaoszczędzić nawet 30 zł. Dla taryf M i L obniżka w opcji dla duetu wynosi łącznie 20 zł miesięcznie (10 zł za numer), a w opcji dla rodziny – 15 zł, zapewniając łącznie 45 zł oszczędności co miesiąc. Klienci mają pełną swobodę w zakresie wyboru terminu kiedy podpiszą umowy na drugą lub kolejne karty SIM i zawsze będą mogli skorzystać ze zniżek dla duetów i rodzin.
Internet elastyczny dla tych, którzy chcą więcej
Elastyczność oraz możliwość wyboru to wartości nie do przecenienia – tak też powinno być w przypadku abonamentów telefonicznych. Dlatego T-Mobile przygotował możliwość dokupienia paczek danych w sytuacjach, w których intensywność korzystania z sieci jest większa. Klienci wszystkich planów taryfowych mogą zdecydować się na jednorazowe powiększenie pakietu danych o 5 GB (w cenie 15 zł) – aktywacja usługi jest możliwa za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile”, poprzez wysłanie SMS o treści TAK pod numer 8026 lub kontakt z konsultantem pod numerem 602 900 000 (gdy dzwonimy z telefonu komórkowego) lub 22 413 69 96 (w przypadku telefonów stacjonarnych). Szczegóły dotyczące nowych taryf i dostępnych rabatów znaleźć na tej stronie.

[1] Dane operatora dostępne na stronie: t-mobile-covid19.pl

źródło: T-Mobile