Wojtek Sokół za obiektywem Galaxy S20 Ultra w kampanii Samsung

Wojtek Sokół za obiektywem Galaxy S20 Ultra w kampanii Samsung. Samsung Electronics Polska i Sokół ponownie łączą kreatywne siły. W najnowszej kampanii Zmień Spojrzenie, promującej smartfon Galaxy S20 Ultra zachęcają do uchwycenia otaczającego nas świata z zupełnie innej perspektywy i udowadniają, że aparat w smartfonie to doskonałe narzędzie… do opowiadania historii.


W ramach kampanii Zmień Spojrzenie Samsung wraz z Wojtkiem Sokołem zachęca do indywidualnego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość przez obiektywy Galaxy S20 Ultra. Możliwości techniczne aparatu połączone z pierwiastkiem indywidualizmu, sprawiają, że zwykłe zdjęcia nabierają nowego znaczenia i tworzą pewną opowieść. W kampanii spojrzymy na świat z perspektywy Sokoła, który po raz kolejny zaskoczy kreatywnością i pokaże, że niesamowite narracje można tworzyć również za pomocą zdjęć wykonanych smartfonem. Galaxy S20 Ultra, najnowszy flagowiec firmy Samsung, wyróżnia się zaawansowanymi funkcjami fotograficznymi. Dzięki matrycy 108MP oraz nawet 100x zoomowi, urządzenie otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie mobilnej fotografii. Zaawansowane podzespoły współgrają też ze sztuczną inteligencją. Doskonałym tego przykładem jest funkcja Jedno Ujęcie, która na podstawie jednego ujęcia potrafi stworzyć kilkanaście różnych kompozycji do wyboru. Smartfon docenią też miłośnicy ruchomych obrazków, a to za sprawą wideo w 8K oraz możliwości zapisania klatki z nagrania jako zdjęcia 33MP. W kampanii, wspomniane funkcje zostaną połączone ze znakami firmowymi Wojtka Sokoła, za które ceni go zarówno branża, jak i fani – autentycznością, kreatywnością i niezwykłym talentem do tworzenia narracji. Po ponad 20 latach obecności na polskiej scenie muzycznej wiele z tekstów Nocnego Narratora weszło na stałe do języka powszechnego, a z opowiadania historii Wojtek Sokół uczynił swoją wizytówkę. Efektem tej współpracy będą m.in. 3 historie, które Sokół, jako narrator, spuentuje w charakterystyczny dla siebie sposób. Materiały będzie można zobaczyć w mediach społecznościowych marki: na kanale YouTube oraz na fanpage’u firmy. Pierwszy film jest już dostępny.

Wszystkich nas cieszy, gdy uchwycimy coś inaczej, po swojemu. Jak zauważymy coś, czego nikt inny nie zauważył lub czego sami wcześniej nie mieliśmy okazji z różnych względów wyłapać. Seria Galaxy S20 to idealny kompan i motywator do zmiany spojrzenia na nawet najprostsze kwestie. To idealne narzędzie do opowiadania historii, a mało kto zrobi to lepiej niż duet Wojtek Sokół i Galaxy S20 Ultra 5G. Połączenie narracyjnego talentu Wojtka z możliwościami naszego aparatu gwarantuje odkrywanie świata z zupełnie innej perspektywy. Właśnie do tego chcielibyśmy zachęcić w najnowszej kampanii Zmień Spojrzenie z serią Galaxy S20 – podsumowuje Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska. Kampania Zmień Spojrzenie z udziałem Wojtka Sokoła obejmuje aktywności w mediach społecznościowych, działania digital oraz PR. Za komunikację odpowiadają agencje VMLY&R, d*fusion communication oraz dom mediowy Starcom.

źródło: Samsung