Wakacje inne niż wszystkie z ekosystemem Samsung Galaxy

Wakacje inne niż wszystkie z ekosystemem Samsung Galaxy. Firma Samsung, w najnowszej kampanii, inspiruje do nabrania dystansu i spędzenia wolnego czasu w ciekawy i angażujący sposób, razem z ekosystemem urządzeń Samsung Galaxy. Kampania jest elementem działań promujących rozwiązania Galaxy, które świetnie ze sobą współgrają, w tym smartfony Galaxy S20, smartwatche Galaxy Watch Active2 oraz słuchawki Galaxy Buds+. Wymienione urządzenia oferują użytkownikom szereg funkcji przydatnych podczas nadchodzących wakacji, niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób je spędzimy.


Samsung zachęca w swojej kampanii do podróżowania po Polsce i odkrywania uroków lokalnego kolorytu z pomocą urządzeń Galaxy. Niezapomniany widok wart uwiecznienia? O utrwalenie wakacyjnych wspomnień w najlepszej jakości zadba zaawansowany aparat w najnowszej flagowej serii smartfonów Galaxy S20. Dzięki matrycy 108MP i nawet 100x zoomowi oraz możliwości nagrywania w 8K i doskonałej stabilizacji obrazu Super Steady, Galaxy S20 Ultra otwiera zupełnie nowe możliwości w zakresie mobilnej fotografii i rejestrowania materiałów video.
Brak czasu na zadbanie o kondycję?
Smartwatch Samsung Galaxy Watch Active2 zamieni niemal każdy ruch w ćwiczenia i pomoże zadbać o kondycję, zdrowie [1] i relaks. Urządzenie pozwala monitorować aż 40 rodzajów aktywności, kontroluje poziom stresu oraz sprawdza jakość naszego snu. Po sparowaniu zegarka z kompatybilnym smartfonem można bezpośrednio z nadgarstka odbierać połączenia, wysyłać maile, odbierać powiadomienia z serwisów społecznościowych i dodawać swoje reakcje.

Poranny bieg z ulubioną muzyką na uszach? Serial odtwarzany na ekranie smartfonu? Bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds+ z systemem głośników AKG zapewniają bogactwo dźwięków pozwalając odtwarzać nawet do 11 godzin muzyki.[2] Udoskonalone mikrofony rejestrują głos i izolują go od dźwięków otoczenia, dzięki czemu będziemy doskonale słyszani podczas rozmowy, a w razie potrzeby możemy ręcznie regulować głośność dźwięków otoczenia. Niezależnie od tego, gdzie spędzimy tegoroczne wakacje, urządzenia z ekosystemu Galaxy będą wspierać we wszystkim co robisz. Chcemy, żeby nasz ekosystem Galaxy relaksował, inspirował i pozytywnie nakręcał ludzi w tej całkiem nowej wakacyjnej rzeczywistości. Biorąc pod uwagę, że pewnie większość z Nas zostanie w kraju, w naszej kampanii chcemy pokazać, że Polska również jest pełna pięknych miejsc wartych odkrycia, a wakacje mogą być niezapomnianą przygodą, bez względu na to czy spędzamy je na Rodos czy ROD – podsumowuje Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing w Samsung Electronics Polska. Za kreację jest odpowiedzialna agencja Leo Burnett, a za zakup mediów odpowiada agencja mediowa Starcom.

Kampanii towarzyszyć będą atrakcyjne promocje na zakup urządzeń z serii Galaxy. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.wakacjezdystansem.samsung.pl.
[1] Smartwatch Galaxy Watch Active2 przeznaczony jest do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji.
[2] Rzeczywisty czas pracy baterii i czas ładowania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania, ilości cykli ładowania i wielu innych czynników.

źródło: Samsung