Play: Nawet 200 GB (2 x 100 GB) na lato!

Nawet 200 GB (2 x 100 GB) na lato! Pytaliście o pakiet internetu na lato i oto on! A w zasadzie one, bo przygotowaliśmy dwie propozycje:
1. Odbierz 100 GB na aplikacje YouTube, TikTok, Facebook, Messenger i Instagram
Na całe lato (do 30 września) możecie uruchomić na swoim koncie pakiet, dzięki któremu otrzymacie aż 100 GB na korzystanie z wymienionych aplikacji. Możecie śmiało przeglądać walle, wrzucać stories, oglądać filmy i rozmawiać. Pamiętajcie, że bonus 100 GB możecie wykorzystać w aplikacjach mobilnych, a nie na przykład z serwisów przez przeglądarkę www. Pamiętajcie też, że niektóre działania aplikacji związane z transmisją danych nie są objęte pakietem – aktualizacja aplikacji czy korzystanie z zewnętrznych odnośników. Pakiet włączycie w Play24 w zakładce Pakiety lub kodem USSD *111*642*1# i zatwierdzając zieloną słuchawką.

2. Dołącz do Play na Kartę i odbierz nawet 100 GB!
Druga promocja przeznaczona jest dla nowych klientów – można ją aktywować do 30 dni od dnia aktywacji karty SIM. Uruchomienie pakietu jest możliwe w Play24 (również w zakładce Pakiety) i tam do odebrania jest 100 GB lub kodem USSD *111*639*1# i zatwierdzając zieloną słuchawką, natomiast wybierając ten sposób otrzymacie pakiet 50 GB. Aktywacja promocji jednym kanałem wyklucza drugą opcję a pakiet jest ważny 30 dni. Pamiętajcie też, że musicie mieć zarejestrowany numer, aby korzystać z usług i uruchomić promocję.
Łącząc obie promocje macie szansę zgarnąć aż 200 GB!
Szczegóły? Znajdziecie je na dedykowanej stronie – play.pl/kampanie/100gb

źródło: Play