Wakacyjna promocja w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie

Wakacyjna promocja w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie. Dla wszystkich użytkowników smartfonów Galaxy, którzy potrzebują odświeżyć wyświetlacz w swoim smartfonie, Samsung Premium Service Plaza przygotowała wyjątkową promocję. Teraz na hasło “wakacje” można wymienić ekran telefonu taniej nawet o 100 zł oraz otrzymać nową baterię w prezencie.
– W ramach promocji „WAKACJE Z EKRANEM” [1] można uzyskać rabat na wymianę uszkodzonego mechanicznego wyświetlacza smartfonu Samsung.
– Z promocji można skorzystać na hasło: „wakacje”, odwiedzając Samsung Premium Service Plaza w Warszawie.
– Promocja obowiązuje od 14.07.2020 do 14.09.2020 r.
Zdarza się, że smartfony wypadają nam z rąk i ulegają rozbiciu czy zarysowaniom. Korzystanie z mechanicznie uszkodzonego wyświetlacza bywa uciążliwe, a przy tym powoduje, że telefon nie wygląda już estetycznie. Na szczęście teraz w ramach nowej promocji na hasło: „wakacje” będziemy mogli odświeżyć nasze urządzenie mobilne w niższej cenie. Przy wymianie wyświetlacza w serii Galaxy Fold, Galaxy Z Flip, S oraz Note można zaoszczędzić nawet 100 zł, a w przypadku pozostałych modeli – 50 zł. Użytkownicy serii Galaxy S10 i S20 oraz Note9 i Note10 w prezencie otrzymają też folię ochronną, która dodatkowo zabezpieczy telefon podczas wakacyjnych wyjazdów. Zabierając smartfon na całodzienną wycieczkę w góry czy na plażę, zazwyczaj nie mamy możliwości, aby go podładować. Dlatego dodatkowo przy każdej wymianie wyświetlacza przy wybranych modelach Galaxy [2] będzie można skorzystać z bezpłatnej wymiany baterii. To świetny prezent na okres urlopowy, kiedy potrzebujemy sprawnego i wydajnego smartfonu do korzystania z aparatu czy z Internetu. Promocja obowiązuje w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie, gdzie odwiedzający mają do dyspozycji profesjonalny serwis urządzeń, oryginalne części oraz najwyższą jakość obsługi.

[1] Szczegóły i regulamin promocji „WAKACJE Z EKRANEM” można znaleźć w Samsung Premium Service Plaza w Warszawie.
[2] dotyczy modeli z serii Galaxy Z Flip, Fold, Note oraz Galaxy S, A z wyłączeniem modeli SM-G930, G920, A320, A520, A530, A600, A750

źródło: Samsung