Aż 1000 minut na połączenia na Ukrainę w nowej promocji Plusa!

Aż 1000 minut na połączenia na Ukrainę w nowej promocji Plusa! „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” to nowa promocja Plusa dla korzystających ze specjalnej oferty dedykowanej dla klientów z Ukrainy mieszkających w Polsce. Zawiera ona aż 1000 minut na połączenia do abonentów ukraińskich sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell, a także wszystko co jest potrzebne do wygodnego korzystania z telefonu: duży pakiet internetowy, darmowy transfer na Viber, Facebook i Messenger oraz wszystkie usługi bez limitu w Polsce.

Plus od trzech lat posiada ofertę stworzoną specjalnie dla klientów z Ukrainy, którą w każdym roku modyfikuje i ulepsza. Teraz pojawia się w niej olbrzymia liczba minut na połączenia do najpopularniejszych ukraińskich sieci komórkowych. W promocji „Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, 15 GB i 1000 minut na Ukrainę” za 35 zł klient otrzymuje 30-dniowy pakiet cykliczny obejmujący:
1. wykonywanie nielimitowanych, krajowych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych;
2. wysyłanie nielimitowanych, krajowych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych;
3. pakiet internetowy 15 GB na krajową transmisję danych;
4. 1000 minut na wykonywanie połączeń międzynarodowych na numery komórkowe z Polski na Ukrainę do abonentów sieci komórkowych Kyivstar, Vodafone i Lifecell.
Dodatkowo, po doładowaniu, klient otrzyma ekstra GB oraz darmowy transfer na jedne z najpopularniejszych aplikacji mobilnych na świecie, czyli Facebook i Messenger oraz Viber cieszący się dużą popularnością w Europie Wschodniej m.in. właśnie na Ukrainie.
Z oferty można skorzystać kupując starter oferty prepaid w sieci Plus, oznaczony specjalną owijką w języku ukraińskim. Mogą też z niej skorzystać obecni klienci korzystający z taryf Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush. Wystarczy ją włączyć przez wysłanie na numer 80988 bezpłatnego SMS-a o treści 35. Dla klientów ukraińskich dostępna jest też specjalna infolinia w ich języku czynna w godzinach 8:00 – 16:00 przez 7 dni w tygodniu pod numerem 601102614
Regulamin promocji oferty na Ukrainę

źródło: Plus