Sukces sprzedażowy realme – popularne modele wyprzedane w jeden dzień

Sukces sprzedażowy realme – popularne modele wyprzedane w jeden dzień. Warszawa, 28.07.20. Klienci pokochali wyprzedażowe ceny realme. Z okazji letniej wyprzedaży, realme obniżyło ceny ulubionych modeli swoich produktów. Promocyjne smartfony, w tym flagowce, i akcesoria, takie jak realme Watch czy realme Band są dostępne większości największych sieciach sprzedaży i cieszą się coraz większą popularnością. Podczas Tygodnia Smartfonów zorganizowanego przez x-kom.pl, modele realme 5i i realme 6 wyprzedały się już pierwszego dnia! W ofercie znalazły się 3 modele telefonów, każdy w dwóch wariantach zróżnicowanych pod kątem specyfikacji i dwóch wersjach kolorystycznych. W korzystnej cenie wciąż dostępny jest realme X3 SuperZoom – niezwykle wydajny sprzęt o mocnym procesorze doskonałym do gier, świetnym ekranie i dopracowanym aparacie, który poradzi sobie w każdych warunkach. Smartfon, który zadebiutował na polskim rynku w czerwcu tego roku, doczekał się gorącego przyjęcia ze strony mediów branżowych i użytkowników, stając się błyskawicznie jedną z najciekawszych propozycji w swoim segmencie. Duże wrażenie robią parametry i świetny stosunek ceny do jakości, który w czasie wyprzedaży jest jeszcze korzystniejszy.
realme rozpoznawalne na polskim rynku
Marka weszła na polski rynek zaledwie 4 miesiące temu, ale wyniki sprzedażowe jednoznacznie wskazują, że realme zyskuje coraz większą popularność, a klienci darzą ją zaufaniem. Wyprzedanie dwóch promocyjnych modeli w zaledwie jeden dzień świadczy o rosnącej rozpoznawalności producenta, który oferuje klientom najwyższą jakość, nowoczesny design i szeroki asortyment, spełniający najbardziej zróżnicowane potrzeby.

O realme
realme to marka technologiczna, specjalizująca się w produkcji smartfonów i produktów IoT o najwyższej jakości, najlepszym designie i wydajności. realme zajmuje 7 miejsce na świecie jako producent tego typu sprzętu i znajduje się w oficjalnym zestawieniu największych marek smartfonów według globalnych statystyk. W 2019 r. sprzedaż produktów realme na świecie osiągnęła poziom 25 milionów, notując przy tym 808% wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Ten wynik plasuje realme na pierwszym miejscu wśród producentów, czyniąc z niego najszybciej rozwijającą się markę smartfonów na świecie. Kamieniem milowym obecności marki w tym rejonie jest 1 milion sprzedanych telefonów w ciągu zaledwie 3 dni w samych Indiach, gdzie realme jest obecnie jedną z 4 najlepiej sprzedających się marek. W lipcu 2020 roku realme osiągnęło pułap 40 milionów sprzedanych smartfonów i znajduje się w TOP5 pod kątem sprzedaży na 9 rynkach. Firma działa obecnie na 59 rynkach na całym świecie. 2 kwietnia 2020 roku realme weszło na polski, stając się z miejsca jednym z najważniejszych graczy w branży.
(www.realme.com)
Media społecznościowe:
Facebook: https://www.facebook.com/realmePolska
Twitter: https://twitter.com/polskarealme
Instagram: www.instagram.com/realme.polska/

źródło: realme