T-Mobile rozdaje gigabajty na Dzień Przyjaźni

T-Mobile rozdaje gigabajty na Dzień Przyjaźni. Technologia łączy ludzi, ułatwiając budowanie i pielęgnowanie relacji nawet wtedy, gdy jest to niemożliwe lub utrudnione w realnym świecie. Dlatego właśnie z okazji zbliżającego się Dnia Przyjaźni T-Mobile przygotował dla swoich klientów MIX oraz T-Mobile na kartę dodatkowy pakiet 5 GB, który pozwoli jeszcze wygodniej utrzymywać kontakt z bliskimi. Najnowsza promocja jest kolejną odsłoną akcji skierowanej do użytkowników usług T-Mobile na kartę oraz abonentów MIX z taryfą Frii MIX, w ramach której do użytkowników trafiają bezpłatne bonusy.

Bonus, który czeka na klientów z okazji Dnia Przyjaźni, to pakiet 5 GB do wykorzystania przez cały tydzień w kraju. Prezent można aktywować od wtorku 28 do 30 lipca 2020 r. Każdy klient może odebrać paczkę gigabajtów jeden raz. Aktywacja bonusu jest prosta i nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy, że osoba zainteresowana pakietem wyśle bezpłatny SMS o treści „TAK” na numer:
a) 80401 – w przypadku użytkowników na kartę,
b) 80404 – dla abonentów MIX z taryfę Frii MIX.
To już kolejna z serii podobnych akcji w ostatnim czasie. T-Mobile szykował prezenty m.in. również z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a także Dnia Emoji. W ten sposób dba o swoją relację z klientami, a teraz to oni mogą zatroszczyć się o swoje kontakty z bliskimi. Więcej informacji na temat specjalnych promocji dla klientów T Mobile na kartę i MIX można znaleźć na stronie:
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien

źródło: T-Mobile