TikTok bez limitów w Supernet Video od T-Mobile

TikTok bez limitów w Supernet Video od T-Mobile. W 2021 r. przeciętny polski odbiorca będzie przeznaczał na oglądanie materiałów wideo statystycznie aż 70 minut dziennie [1] – za część tej wysokiej średniej z pewnością będzie odpowiadać aplikacja TikTok, której popularność w Polsce i na świecie stale rośnie. Odpowiadając na coraz większe zainteresowanie polskich użytkowników tym serwisem, T-Mobile od 28 lipca dołącza platformę TikTok do usługi Supernet Video. Dzięki temu korzystanie z aplikacji nie będzie wiązało się z zużywaniem pakietu danych. Popularność TikToka jest widoczna na całym świecie – według danych z maja 2020 roku aplikacja została pobrana przez użytkowników już ponad 2 miliardy razy [2]. TikTok znalazł się ponadto wśród najcenniejszych marek w rankingu BrandZ Global Top 100 2020 [3], zajmując najwyższą pozycję wśród tegorocznych nowości. W Polsce aplikacja również zyskuje coraz więcej użytkowników – ich liczba już w zeszłym roku zbliżyła się do 6 mln [4].

Obserwując ten trend i chcąc ułatwić użytkownikom zgłębianie świata teledysków i nowych, muzycznych horyzontów, firma T-Mobile rozszerza listę aplikacji w usłudze Supernet Video o platformę TikTok. Dzięki temu klienci korzystający z tej opcji mogą bez limitu korzystać z tego popularnego serwisu bez obawy o swój pakiet internetu mobilnego.
Super jakość, super cena, super aplikacje
Usługa Supernet Video jest przeznaczona dla wszystkich klientów indywidualnych T-Mobile, korzystających z abonamentu, ofert MIX i na kartę. Dostępne są dwa warianty – Supernet Video DVD w cenie 5 zł miesięcznie lub Supernet Video HD z opłatą 15 zł miesięcznie. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać wybrane formaty wideo oraz korzystać z wielu aplikacji w dowolnym miejscu i czasie bez zużywania swojego pakietu danych. Wśród dostępnych już aplikacji znajdują się: YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport, Stream TVP, Chili, WP Pilot, TVP VOD, Amazon Prime Video, Filmy Google Play, Wyborcza.pl, TVP Info oraz Poland In. Wybraną opcję można aktywować w prosty sposób poprzez aplikację „Mój T-Mobile”, dzwoniąc na infolinię 602 900 000 lub z pomocą konsultanta w salonie operatora. Usługę można zamówić również, wysyłając bezpłatny SMS:
1. w przypadku klientów abonamentowych na numer 80100
– o treści DVD START dla Supernet Video DVD,
– o treści HD START dla Supernet VideoHD,
2. w przypadku abonentów MIX na numer 4385
– o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
– o treści VIDEOHD dla Supernet VideoHD,
3. w przypadku użytkowników T-Mobile na kartę na numer 4385
– o treści VIDEO dla Supernet Video DVD,
– lub poprzez wysłanie kodu ekspresowego *150*155*2#.
Więcej informacji o Supernet Video można znaleźć na stronie:
www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo.

[1] Badanie „Online Video Forecasts” zrealizowane przez agencję Zenith, 2019 r
[2] „Liczba pobrań TikToka przekroczyła 2 miliardy!”, mobirank.pl, 1.05.2020, dostęp: 9.07.2020.
[3] Badanie „BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands”, Kantar, marzec 2020 r.
[4] „TikToka pobrano w Polsce ponad 5,7 mln razy”, wirtualnemedia.pl, 12.02.2019, dostęp: 9.07.2020.

źródło: T-Mobile