Galaxy S20 w rękach zawodowej fotografki – Agnieszka Kulesza przejmuje instagramowe konto Samsung Polska

Galaxy S20 w rękach zawodowej fotografki – Agnieszka Kulesza przejmuje instagramowe konto Samsung Polska. Agnieszka Kulesza, znana fotografka mody i połowa artystycznego duetu Kulesza&Pik to kolejna twórczyni, której Samsung rzuci wyzwanie. Jej interpretacje fotograficznych zadań z * przez najbliższy miesiąc będą pojawiać się na profilu @SamsungPolska na Instagramie.

W ramach kampanii Zmień Spojrzenie, promującej serię smartfonów Galaxy S20, kolejni twórcy pomagają odkryć na nowo znane nam rzeczy czy sytuacje. Pozornie proste zadania, z którymi się mierzą, zachęcają do kreatywności i zmiany perspektywy, np. kolor, ale na czarno-białym zdjęciu, czy miłość, ale nie romantyczna. Jak dotąd w akcji udział wzięli Krzysztof Gonciarz, Aleksander HashtagAlek Małachowski i Wojtek Sokół.
Jak Agnieszka Kulesza ocenia pierwsze tygodnie ze smartfonem Galaxy S20 Ultra u boku?
– Smartfon daje mi dużą swobodę artystyczną, choćby dlatego, że zawsze mam go przy sobie, czego nie mogę powiedzieć o moim aparacie fotograficznym. W Galaxy S20 Ultra najbardziej spodobała mi się jego fotograficzna wszechstronność.
Jakie są Twoje 3 ulubione funkcje?
– Bez wątpienia numerem jeden dla mnie jest Tryb Pro – możliwość kontroli ekspozycji, temperatury barwowej zdjęcia czy zapisu plików w formacie RAW. Z punktu widzenia zawodowego fotografa to bardzo ważne elementy. Dużo frajdy sprawił mi także Tryb Nocny, pozwalający uchwycić bardzo klimatyczne zdjęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, np. po zachodzie słońca. Ostatnia funkcją, którą wyróżnię jest Space Zoom. Świetnie się sprawdza przy fotografowaniu oddalonych od nas przedmiotów lub wtedy, gdy chcemy zawęzić kadr i pokazać jakiś detal.


Jak zmienił się Twój workflow dzięki tym funkcjom?
– Dzięki Galaxy S20 Ultra, chętniej sięgam po smartfon jako aparat i mam więcej możliwości artystycznej ekspresji. Z punktu widzenia zawodowca, to świetny sprzęt – mniejszy i bardziej poręczny, zawsze pod ręką i ze sporym spektrum możliwości fotograficznych.

źródło: Samsung