Przedsprzedaż smartfonów z serii Galaxy Note20 w Plusie

Przedsprzedaż smartfonów z serii Galaxy Note20 w Plusie. 6 sierpnia ruszyła przedsprzedaż najnowszych smartfonów z linii Galaxy Note20 w Plusie. Do asortymentu operatora dołączyły flagowce koreańskiego producenta: Samsung Galaxy Note20 oraz Note20 Ultra. W ramach trwającej przedsprzedaży klienci, którzy zdecydują się na zakup najnowszego smartfona otrzymają prezent. W ramach przedsprzedaży na klientów Plusa czeka wyjątkowa promocja. Osoby, które zdecydują się na zakup Galaxy Note20 otrzymają w prezencie Xbox Game Pass z kontrolerem i bezprzewodową ładowarką lub słuchawki Galaxy Buds+. Klienci, którzy wybiorą Samsung Galaxy Note20 Ultra mają do wyboru Xbox Game Pass z kontrolerem i bezprzewodową ładowarką lub ekskluzywne słuchawki Galaxy Buds Live. Przedsprzedaż trwa od 6.08 do 20.08. Szczegóły w regulaminie promocji.

Samsung Galaxy Note20 dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej za 499 zł na start. Przykładowa oferta abonamentowa obejmuje 36 rat po 108 zł za sprzęt oraz abonament w wysokości 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami, 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem internetowym 12 GB.

Samsung Galaxy Note20 Ultra dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej za 599 zł na start. Przykładowa oferta abonamentowa obejmuje 36 rat po 149 zł za sprzęt oraz abonament w wysokości 50 zł miesięcznie z nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami, 120 minutami połączeń międzynarodowych w UE, a także z pakietem internetowym 12 GB.
Co wyróżnia smartfony z serii Galaxy Note20?
Smartfony z serii Galaxy Note20 wyposażono w jeden z najszybszych dostępnych wśród urządzeń Galaxy procesorów: Exynos 990 oferującym supermoc, za sprawą której użytkownicy mogą pracować na smartfonie jak na komputerze i grać na nim jak profesjonalni gamerzy. Oba modele posiadają również wysoce precyzyjny rysik S Pen. Zapewnia on wygodną pracę oraz więcej możliwości dzięki specjalnie dla niego przeznaczonym aplikacjom. W smartfonach została zaimplementowana także nowa wersja aplikacji Samsung Notes, która ułatwia edycję, nagrywanie i porządkowanie notatek na różnych urządzeniach, maksymalizując produktywność. Oba modele Galaxy Note20 płynnie współdziałają z komputerami z systemem Windows. Użytkownicy uzyskują dostęp do aplikacji mobilnych bezpośrednio z komputera z Windows 10. Samsung Galaxy Note20 Ultra z 6,9-calowym ekranem edge Quad HD+ posiada system profesjonalnych aparatów: 108 MP aparat tylny podstawowy, ultraszerokokątny 12 MP z obiektywem 120 stopni, a także 12 MP z teleobiektywem i laserowym autofocusem oraz możliwość nagrywania najwyższej jakości wideo w rozdzielczości 8K. Smartfon ma 12GB pamięci RAM. Długą pracę Galaxy Note20 Ultra zapewnia pojemna bateria 4,500 mAh z możliwością superszybkiego ładowania. Model Note20 Ultra dostępny jest w Plusie w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i miedzianym. 6,7 calowy Galaxy Note20 z niemal bezramkowym wyświetlaczem Infinity-O FHD+ oferuje potrójny aparat: 12 MP aparat tylny podstawowy, 64 MP z teleobiektywem i 12 MP z obiektywem 120 stopni, a także, podobnie jak w przypadku Galaxy Note20 Ultra, nagrywanie filmów w jakości 8K. Galaxy Note20 posiada w 8GB pamięci RAM i pojemną baterię 4,300 mAh z funkcją szybkiego ładowania 25 W. W Plusie dostępny jest w kolorze miedzianym, zielonym i szarym.
Więcej szczegółów na stronie:
https://www.plus.pl/note20-presales
regulamin oferty przedsprzedaży

źródło: Plus