Debiutuje myPhone Halo C – telefon dla seniorów z potężną baterią

Debiutuje myPhone Halo C – telefon dla seniorów z potężną baterią. Teraz można go wygrać w konkursie. Dziś na rynku debiutuje myPhone Halo C – zgrabny telefon komórkowy 2,2″ z bazą ładującą i wytrzymałą baterią zapewniającą do 14 dni działania na jednym cyklu ładowania. Posiada DualSIM, przycisk SOS oraz funkcję “czytania” wpisywanych cyfr np. podczas wybierania numeru. A to wszystko w nowoczesnej, smukłej obudowie z metalową ramką i w cenie 109 zł. myPhone Halo C to klasyczny telefon komórkowy z ekranem 2,2″ w ciekawym wydaniu. Jest elegancki, utrzymany w kolorze głębokiej czerni i ma srebrną, metalową ramkę, która dodaje mu szyku i zwiększa jego wytrzymałość. Jego największym atutem jest bateria o pojemności 1900 mAh, która zapewnia do 10 godzin ciągłych rozmów lub do 14 dni działania w stanie czuwania na jednym ładowaniu. Telefon jest dedykowany osobom w podeszłym wieku i wszystkim tym, którzy cenią sobie proste i sprawdzone rozwiązania bądź życie w trybie offline. Za jego wyborem przemawiają bowiem liczne udogodnienia: proste, czytelne menu i duże przyciski gwarantujące wyjątkowy komfort użytkowania. Do tego programowalny przycisk bezpieczeństwa SOS, a także stacja ładująca. Wygodną obsługę modelu zwiększają znaki alfabetu Braille’a na klawiszach oraz funkcja “czytania” wpisywanych cyfr np. podczas wybierania numeru.

Ponadto, myPhone Halo C został wyposażony w aparat fotograficzny, dzięki któremu można uwiecznić najważniejsze chwile bądź bliskich. Fotografie następnie można wykorzystać do ustawienia fotokontaktów. myPhone Halo C oferuje także: latarkę, radio, którego można słuchać z głośnika bez potrzeby podłączania słuchawek, kalkulator, kalendarz, budzik oraz DualSim i Bluetooth.
KONKURS
Teraz nowy model myPhone można wygrać w konkursie na profilu marki, na Facebook.com: www.facebook.com/myPhone.Mobile/. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, w komentarzu pod postem z dnia 10 sierpnia br.
Wygrywa jedna osoba, a zabawa trwa do 14.08.20.
Więcej o modelu znajduje się na:
www.myphone.pl/product/myphone-halo-c/

źródło: mPTech