Już dziś kolejny Flex Nocą, a od 18 sierpnia #hello5G dla użytkowników Orange Flex #chceszmasz

Już dziś kolejny Flex Nocą, a od 18 sierpnia #hello5G dla użytkowników Orange Flex #chceszmasz.

Orange Flex przygotował dla swoich klientów kolejną edycję Flex Nocą z atrakcyjnymi ofertami na topowe urządzenia. A to nie koniec niespodzianek dla flexowiczów – już za tydzień będą oni mogli rozpocząć przygodę z 5G. Na powitanie #hello5G Orange przygotuje specjalną odsłonę akcji Flex Nocą.


Już dziś, 11 sierpnia od godz. 18.00 do godz. 6.00 rano 12 sierpnia klienci Orange Flex, którzy przystąpią do Klubu Flex mogą aktywować bezpośrednio w aplikacji kupony uprawniające do zniżek przy zakupie popularnych urządzeń.
W tym tygodniu będą to:
– smartfon Samsung Galaxy A20e,
– soundbar JBL Bar 2.0 ,
– smartfon Oppo A31.
Na promocyjne zakupy będą mieli całą środę – kupony będą ważne do północy 12 sierpnia.
#hello5G wkrótce w Orange Flex
Flex to propozycja dla tych, którzy lubią i cenią innowacje, ciekawi są cyfrowego świata i dobrze się w nim czują. To również elastyczny model usługi, w którym na bieżąco odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. A te są jasne: chcą oni pozostawać w kontakcie, tam, gdzie tego chcą, kiedy chcą. Pandemia koronawirusa pokazała to wyraźnie. Teraz, dzięki #hello5G, będziemy mogli wspólnie stawiać pierwsze kroki w świecie najnowszej generacji sieci mobilnej. To początek tej drogi i cieszę się, że będziemy razem z użytkownikami Orange Flex odkrywać kolejne możliwości 5G – mówi Artur Stankiewicz, dyrektor marketingu rynku konsumenckiego w Orange Polska. #hello5G będzie automatycznie dostępne dla użytkowników Planu za 80zł w Orange Flex. Aby z niej korzystać, trzeba być w zasięgu tej technologii, posiadać telefon współdziałający z nią wraz z aktualnym oprogramowaniem oraz odpowiednią kartę SIM (4G LTE – USIM lub eSIM).
Uruchomieniu #hello5G będzie towarzyszyć specjalna edycja akcji Flex Nocą, dzięki której łatwiej wejść do świata 5G. Klubowicze Orange Flex będą mogli od godz. 18.00 we wtorek, 18 sierpnia do godz. 6.00 rano w środę, 19 sierpnia wygenerować w swojej aplikacji kod rabatowy, który pozwoli kupić smartfon współpracujący z #hello5G z superzniżką. Kupony będą dostępne w zakładce Klub Flex. Można je zrealizować w sklepie z urządzeniami na stronie Orange Polska do końca dnia w środę, 19 sierpnia.
W ofercie Orange można znaleźć czternaście modeli smartfonów wiodących producentów, które wspierają #hello5G. Są to:
– smartfony z rodziny Xiaomi: Mi 10 5G, Mi 10 Lite 5G oraz Mi 10 Pro 5G,
– smartfony Samsung z serii S20: S20+ 5G oraz S20 Ultra 5G,
– Samsung Note 20 5G i Note 20 Ultra 5G (obecnie w przedsprzedaży),
– Motorola Edge 5G,
– LG Velvet 5G,
– Sony Xperia 1 II 5G,
– Huawei P40 5G, Huawei P40 Lite 5G, Huawei P40 Pro 5G oraz Huawei P40 Pro+ 5G.
Oferta urządzeń obsługujących #hello5G będzie systematycznie poszerzana. Aby współpracować z #hello5G, smartfon powinien być zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania. #hello5G dostępne jest m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, miastach Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie i Kielcach. Dokładny zasięg sieci można sprawdzić za pomocą mapy zasięgu. Pasmo 2100 MHz, wykorzystane teraz do uruchomienia sieci #hello5G, w przyszłości posłuży przy budowaniu kompleksowej sieci 5G, pomagając m.in. poprawić jej zasięg wewnątrz budynków. Jednocześnie, Orange Polska intensywnie przygotowuje się do uruchomienia sieci 5G w pasmach wskazanych do tego na poziomie Unii Europejskiej, testując dostępne na rynku rozwiązania. Od jesieni 2019 r. trwają próby terenowe w paśmie 3,5 GHz, a od roku – w paśmie 26 GHz.

źródło: Orange