100 ekstra złotówek na rozmowy, SMS-y i MMS-y od T-Mobile na Dzień Pozytywnie Zakręconych

100 ekstra złotówek na rozmowy, SMS-y i MMS-y od T-Mobile na Dzień Pozytywnie Zakręconych. Okazji do świętowania nigdy za wiele – nawet jeśli mowa o mniej znanych datach takich np. Dzień Pozytywnie Zakręconych. Właśnie z tej nietypowej okazji T-Mobile przygotował dla swoich klientów MIX oraz na kartę bonus w postaci 100 ekstra złotówek do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, na numery stacjonarne, SMS-y, MMS-y w kraju i w roamingu UE. Prezent można aktywować od 17 do 19 sierpnia. Nowa promocja jest kolejną odsłoną akcji skierowanej do wszystkich użytkowników do użytkowników usług T-Mobile na kartę i MIX z Taryfą Frii Mix, w ramach której do posiadaczy ofert trafiają bezpłatne bonusy, które mogą aktywować w określonych dniach, bez konieczności spełniania dodatkowych kryteriów. Tym razem z okazji Dnia Pozytywnie Zakręconych, który obchodzony jest 17 sierpnia, T-Mobile ułatwia klientom wzbudzanie radości i wywoływanie uśmiechu na twarzach ich bliskich, udostępniając każdemu 100 ekstra złotówek, które mogą wykorzystać na rozmowy bądź kontakt SMS-owy i MMS-owy z rodziną i przyjaciółmi. Bonus można zrealizować w kraju i w roamingu UE przez 7 dni od momentu jego odebrania. Każdy klient może skorzystać z promocji jeden raz.

Jak aktywować gratisowe złotówki? Nie wymaga to spełnienia żadnych dodatkowych warunków – wystarczy tylko wysłać SMS o treści: „TAK” na numer:
– 80401 – w przypadku użytkowników na kartę,
– 80404 – dla klientów oferty MIX.
W ostatnim czasie T-Mobile przygotował podobne prezenty m.in. z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a także mniej oczywistych „świąt”, takich jak Dzień Emoji oraz Dzień Przyjaźni. Więcej informacji na temat specjalnych promocji dla klientów T Mobile na kartę i MIX można przeczytać na stronie:
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/wyjatkowy-dzien.

źródło: T-Mobile