Światłowodowy internet od Netii z umową na 9 miesięcy

Światłowodowy internet od Netii z umową na 9 miesięcy. Netia – głównie z myślą o osobach, które potrzebują bardzo szybkiego i nielimitowanego dostępu do internetu do nauki – przygotowała ofertę, w której np. internet do 300 Mb/s z umową na zaledwie 9 miesięcy kosztuje tylko 50 zł miesięcznie, a pierwszy miesiąc gratis! – Po tym co się działo w ciągu kilku ostatnich miesięcy już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważny w edukacji i pracy zdalnej jest szybki, nielimitowany dostęp do internetu. Aby umożliwić jak największej rzeszy uczniów, studentów i pracowników korzystanie z takiego właśnie dostępu w tych niepewnych czasach, przygotowaliśmy bardzo prostą ofertę z umową na zaledwie 9 miesięcy i cenami jak przy kontrakcie 24-miesięcznym – powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, Członek Zarządu Netii. – Spodziewamy się, że bestsellerem będzie światłowodowy dostęp z prędkością pobierania do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie. Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie, zaś do 1 Gb/s, to wydatek 70 zł miesięcznie. Coraz więcej osób jest skłonnych zapłacić nieco więcej i kupić wyższe prędkości internetu ze względu na ostatnie doświadczenia i gwarancję jakości, jaką zapewnia łącze światłowodowe – powiedział Piotr Szymanowski, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej B2C w Netii. W przypadku braku możliwości zaoferowania w danej lokalizacji dostępu do internetu w jednej z technologii światłowodowych, Netia zaproponuje usługę na sieci własnej w technologii xDSL (wariant do 20 lub do 50 Mb/s) w cenie 40 zł miesięcznie (1. miesiąc za 0 zł). W wszystkich wariantach klienci otrzymają 1 miesiąc na start gratis.
A może TIDAL lub HBO GO do tego?
Można też wybrać usługę internetową wraz z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL w cenie od 60 zł miesięcznie.. W dowolnym momencie do usługi internetowej można też dokupić HBO GO za 20 zł miesięcznie. Wraz z usługą dostępu do internetu, Netia zapewnia (przez 2 miesiące za 0 zł, potem 10 zł miesięcznie) kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa (Bezpieczny Internet 2). Opłata aktywacyjna wynosi 59 zł. Niezależnie od wybranego wariantu prędkości łącza, Netia udostępnia router WiFi, który pozwoli na wykorzystanie pełnego potencjału danego łącza również bezprzewodowo.
Kampania w aglomeracjach
Sprzedaż nowej oferty wspierana będzie kampanią outdoorową w największych aglomeracjach miejskich, a także działaniami performance marketing w internecie.

źródło: Netia