Wrześniowy powrót do szkoły z T-Mobile

Wrześniowy powrót do szkoły z T-Mobile. Nadchodzący rok szkolny z pewnością przyniesie wiele nowości – zarówno uczniom, jak i rodzicom. Elastyczne podejście do nauki oraz pracy zdalnej wymaga odpowiednio dopasowanych usług, dlatego też T-Mobile przygotował ofertę obejmującą 50 GB internetu za 59 zł miesięcznie, którą obecni i nowi klienci indywidualni mogą nabyć z laptopem techBite za złotówkę w ofercie “T-Mobile oferta szkolna” w opcji na 36 rat. Promocja startuje we wtorek 25 sierpnia. Aby sprawnie i przyjemnie rozpocząć nowy rok szkolny magentowy operator przygotował dla użytkowników ofertę łączącą wysokiej jakości internet mobilny oraz nowoczesny sprzęt – a wszystko w atrakcyjnej cenie. Klienci, którzy zdecydują się na paczkę 50 GB za 59 zł miesięcznie (umowa na 36 rat), mogą nabyć ją wraz z ultralekkim laptopem techBite Arc 11.6 za symboliczną złotówkę.

Urządzenie posiada dotykowy, w pełni obracalny ekran, co zapewni komfortowe użytkowanie. Wideospotkania staną się jeszcze łatwiejsze dzięki wbudowanej kamerze VGA, zaś czytnik linii papilarnych z funkcją Windows HELLO pozwoli szybko zalogować się do urządzenia i zapewni bezpieczeństwo przechowywanych na nim danych. Ponadto po zakupie i rejestracji sprzętu na specjalnej stronie klient otrzyma w prezencie myszkę i dysk SSD. Pojemna paczka gigabajtów pozwoli użytkownikom swobodnie wykonywać ich codzienne obowiązki – nie tylko szkolne, ale także być w nieprzerwanym kontakcie z bliskimi.  Laptop techBite Arc11.6 z pamięcią eMMC 64 GB użytkownicy mogą nabyć również w zestawie z dowolnym routerem z oferty T-Mobile. Jednym z nich jest Huawei Mobile WiFi 3s – kupując te urządzenia w pakiecie, klienci zapłacą za nie 159 zł (przy umowie na 36 rat).
Więcej informacji o nowej ofercie szkolnej T-Mobile można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/oferta-szkolna.
Szybki internet pod ręką
Oprócz niezawodnego sprzętu, nieodłącznym elementem efektywnej pracy bądź nauki jest świetna jakość internetu domowego, a taką właśnie zapewnia magentowy operator. W ramach promocji „2 miesiące za 1 zł”, klient, który zdecyduje się na zakup internetu domowego lub światłowodowego od T-Mobile, otrzymuje dwa niemal darmowe miesiące korzystania z internetu, niezależnie od rodzaju gospodarstwa domowego i wybranej opcji szybkości. W ramach oferty klienci mogą skorzystać z trzech opcji internetu światłowodowego: 300 Mb/s za 59 zł, 600 Mb/s za 69 zł lub 900 Mb/s za 89 zł miesięcznie. Z kolei użytkownicy, którzy zdecydują się na internet domowy, będą mogli cieszyć 300 GB internetu już za 79 zł miesięcznie.

Szczegółowe informacje o promocji „2 miesiące za 1 zł” znajdują się na stronie https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-tmobile?domowy.

źródło: T-Mobile