Zestaw Motorola moto g9 play ze słuchawkami motobuds tylko w Plusie

Zestaw Motorola moto g9 play ze słuchawkami motobuds tylko w Plusie. Do oferty Plusa dołączył niedrogi smartfon Motorola moto g9 play w zestawie ze słuchawkami motobuds. Funkcjonalny moto duet wyróżniający się dobrym stosunkiem ceny do jakości to idealna propozycja dla ucznia rozpoczynającego nowy rok szkolny. Zestaw dostępny jest tylko w Plusie w ofercie abonamentowej lub w opcji bez kosztów abonamentu na raty 0% w atrakcyjnej cenie. W ofercie Plusa zestaw Motorola moto g9 play ze słuchawkami motobuds dostępny jest za 1 zł na start np. w 36 ratach 0% po 26 zł miesięcznie za sprzęt w dowolnie wybranym abonamencie już od 30 zł miesięcznie.
Co wyróżnia Motorolę moto g9 play?
Płynne działanie moto g9 play zapewnia 8-rdzeniowy procesor Qualcomm ® Snapdragon™ 662 2,0 GHz  z 4 GB RAM. Smartfon wyposażony jest w 64 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 256 GB, korzystając ze slotu na kartę microSD. Ekran 6,5’’ Max Vision HD+ zapewnia maksymalny widok dzięki współczynnikowi proporcji 20:9.

Pojemna bateria 5000 mAh z ładowaniem TurboPower™ gwarantuje energię na wiele godzin pracy. Smartfon wyposażony jest w system trzech aparatów z matrycą główną 48 Mpx i technologią Quad Pixel. Dzięki łączeniu 4 pikseli w jeden duży piksel 1,6 µm, matryca 48 Mpx jest 4-krotnie wrażliwsza na światło, co poprawia jakość zdjęć w słabym oświetleniu. Duży otwór przysłony f/1,7 wpuszcza więcej światła. Moto g9 play posiada również dedykowany aparat Macro Vision, a także funkcję trybu nocnych zdjęć (Night Vision). Plus jako jedyny operator posiada w ofercie zieloną wersję smartfona.
Tylko w Plusie Motorola dostępna jest w zestawie z bezprzewodowymi czarnymi słuchawkami motobuds, ułatwiającymi prowadzenie rozmów telefonicznych, słuchanie muzyki czy pracę zdalną i zapewniającymi wysoką jakość dźwięku

źródło: Plus