Najtańszy na rynku smartfon obsługujący 5G – nadchodzi realme X50 5G

Najtańszy na rynku smartfon obsługujący 5G – nadchodzi realme X50 5G
– realme zapowiada premierę nowego smartfona – realme X50 5G zadebiutuje 17 września o 16:00
– Model X50 to pionier wśród urządzeń obsługujących sieć 5G, z ekranem 120 Hz, procesorem Qualcomm Snapdragon 765G, szybkim ładowaniem 30 W i podwójnym przednim aparatem.
– polska premiera produktu odbędzie się w formie panelu dyskusyjnego, który poprowadzi nowy szef sprzedaży realme w Polsce – Łukasz Łyżwa
Warszawa, 15.09.2020, realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, ogłasza oficjalną premierę kolejnych urządzeń. 17 września w Polsce zadebiutuje realme X50. Prezentacja sprzętu odbędzie się o godzinie 16:00 w formie lokalnego panelu dyskusyjnego transmitowanego na YouTubie i Facebooku.
realme X50 – 5G dla wszystkich
Najnowszy realme X50, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 765G, to wiodący model w kategorii urządzeń obsługujących pasma 5G. Technologia Smart 5G zapewnia inteligentne przełączanie pomiędzy sieciami, oszczędzając do 30% energii. Dzięki temu Smart 5G poprawia zarówno szybkość transferu, jak i żywotność baterii, dostarczając najwyższą jakość użytkowania.

Co więcej, smartfon umożliwia łączenie się z dwiema sieciami Wi-Fi w tym samym czasie, aby uzyskać bardziej stabilne połączenie, jednocześnie zmniejszając opóźnienia. Jako pionier szybkości, realme X50 zapewnia nie tylko prędkość 5G, ale także ultraszybką częstotliwość odświeżania ekranu, nawet 120Hz, 6,57-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+2400×1080 pikseli gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne i płynność przy każdym przesunięciu ekranu. X50 5G wyposażony został w podwójny przedni aparat 16 MP oraz ultraszerokokątny poczwórny aparat 48 MP, co sprawia, że idealnie nadaje się zarówno do zdjęć selfie, jak i fotografowania krajobrazów czy architektury. Do tego posiada również najnowszą moc ładowania Flash 30 W, dzięki czemu może być naładowany w 70% w ciągu jedynie 30 minut i w pełni w mniej niż godzinę. Wydarzenie poprowadzi Łukasz Łyżwa, który od września pełni funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży realme na polskim rynku. Łukasz ma ponad 14-letnie doświadczenie w sektorze telekomunikacji, współpracował z największymi markami technologicznymi, operatorami i sieciami sprzedaży. Koordynował i zarządzał wejściami na polski rynek największych graczy technologicznych: był odpowiedzialny za wprowadzenie na polski rynek marki Oppo, zaś pracując w ABC Data wprowadzał markę do Polski nadzorował jej działania sprzedażowe w rejonie Europy środkowo-Wschodniej (ABC Data było pierwszym oficjalnym dystrybutorem Xiaomi w UE)

źródło: realme