Odbierz voucher zniżkowy na smartfony w T-Mobile

Odbierz voucher zniżkowy na smartfony w T-Mobile. Jak zdobyć wymarzony smartfon jednego z czołowych producentów w niższej cenie? T‑Mobile przychodzi z prostym rozwiązaniem i oferuje klientom indywidualnym prezent w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays – tym razem w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 18 do 20 września na użytkowników będzie czekał voucher uprawniający do zniżki o wartości 100 zł na zakup wybranych urządzeń dostępnych w ofercie operatora. Cotygodniowe upominki do magentowego operatora, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów T‑Mobile. W tym tygodniu w ramach akcji „Happy Fridays” użytkownicy mogą odebrać voucher o wartości 100 zł na smartfony dostępne w taryfie T na 24 miesiące w opcji S, M i L operatora. Bonus można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży, czyli w sklepie internetowym T‑Mobile.pl, sklepach stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży lub poprzez infolinię. Ze zniżki mogą skorzystać klienci indywidualni, korzystający z abonamentu w T-Mobile (taryfa T, T DATA i Rodzina) oraz użytkownicy ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy).

Zgarnij voucher i wybierz wymarzony smartfon.
Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800 od piątku 18 września do niedzieli 20 września do końca dnia. Jeśli użytkownik zdecyduje się na pierwszą opcję, kod uprawniający do zniżki otrzyma w aplikacji, a jeśli drugą – wówczas rabat zostanie przesłany w wiadomości tekstowej. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy wejść na stronę https://www.t-mobile.pl/, wybrać odpowiedni dla siebie sprzęt i wpisać kod rabatowy. W przypadku urządzeń, których cena wyjściowa wynosi 100 zł lub mniej, kwota po obniżce będzie wynosić 0,05 zł. Rabat można wykorzystać do wtorku 22 września do końca dnia. Każdy użytkownik może tylko raz skorzystać z tej promocji.

Dodatkowe informacje o tej oraz innych akcjach „Happy Fridays” można przeczytać tutaj: https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.