Galaxy S20 FE już dostępny w sprzedaży

Galaxy S20 FE już dostępny w sprzedaży. Samsung Galaxy S20 FE, najnowszy przedstawiciel serii Galaxy S20 debiutuje dziś na polskim rynku. Smartfon zapewnia użytkownikom innowacje znane z urządzeń Galaxy w przystępnej cenie i w nowych, energetycznych wersjach kolorystycznych. Smartfon Galaxy S20 FE łączy oryginalny, świeży design z cenionymi flagowymi funkcjami znanymi z serii Galaxy S20. Urządzenie stworzono specjalnie z myślą o fanach marki na bazie ich opinii i potrzeb. Galaxy S20 FE dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych i oferuje doskonały aparat, pojemną baterię i wysokiej klasy ekran. O wysoką jakość zdjęć i nagrań zadba zestaw obiektywów, w tym 32MP aparat selfie, wspomaganych mechanizmami AI. Galaxy S20 FE oddaje do dyspozycji użytkowników również znane i cenione funkcje, takie jak 30-krotny Space Zoom [1], funkcję Jedno Ujęcie, odporność na wodę i pył (IP68), czy bezpieczeństwo danych, o które dba platforma Samsung Knox.

Płaski wyświetlacz Super AMOLED 2X Infinity-O o przekątnej 6,5 cala zapewnia odświeżanie ekranu z częstotliwością 120Hz. Dzięki temu filmy, zdjęcia czy ulubione gry będą się na nim świetnie prezentowały. Za sprawą wytrzymałej baterii o pojemności 4500 mAh, Galaxy S20 FE dotrzyma nam kroku, a opcja szybkiego ładowania 25W pozwoli szybko uzupełnić poziom energii.[2] Galaxy S20 FE 5G pozwoli w pełni wykorzystać hiperszybką prędkość transmisji danych i treści z chmury dzięki łączności 5G [3] i zaawansowanemu procesorowi Snapdragon 865. Galaxy S20 FE oferuje również znane i cenione usługi oraz aplikacje Google, takie jak Gmail, Mapy Google, Google Chrome czy YouTube. Dodatkowo użytkownicy Galaxy S20 FE mogą cieszyć się bezpłatnym dostępem do YouTube Premium przez cztery miesiące. [4]
Smartfon dostępny jest w sprzedaży od 2 października w czerwonej, pomarańczowej, różowej, zielonej, granatowej i białej wersji kolorystycznej [5].

[1] 30x Space Zoom obejmuje zoom optyczny i cyfrowy, który może powodować pogorszenie jakości obrazu.
[2] Ładowarka obsługująca ładowanie 25W do nabycia osobno.
[3] Sieć 5G nie jest jeszcze powszechnie dostępna w Polsce.
[4] Oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej nie korzystali z YouTube Premium, YouTube Music Premium, lub Google Play Music. Szczegóły oferty na stronie https://www.samsung.com/pl/promocje/smartfony/ytpremium/.
[5] Dostępność kolorów może się różnić w zależności od sprzedawcy.

źródło: Samsung