Orange będzie mocniej współpracować z OPPO

Orange będzie mocniej współpracować z OPPO. Dzisiaj na poziomie europejskim ogłosiliśmy zawiązanie partnerstwa z OPPO w zakresie wspólnych innowacji, które pomogą w dostarczaniu nowoczesnych usług Orange w smartfonach OPPO oraz urządzeniach Internetu Rzeczy. Naszym celem jest wspólne tworzenie takich rozwiązań, które sprostają zmieniającym się potrzebom klientom. Informację na temat szczegółów porozumienia znajdziecie tutaj.
Widzimy potencjał do współpracy
Jeśli chodzi o Polskę współpraca z OPPO szybko się rozwija. W ostatnim roku w naszej ofercie pojawiło się kilka urządzeń chińskiego koncernu. Dariusz Chróścik, która odpowiada w Orange Polska za zarządzanie portfolio smartfonów i urządzeń, dostrzega rosnący potencjał marki. – Chodzi o zastosowane technologie, jakość urządzeń i ich wygląd. Dlatego w czwartym kwartale tego roku nasi klienci mogą spodziewać się jeszcze większej oferty OPPO.
Wykorzystamy eSIM i 5G
Ważnym elementem współpracy będzie wykorzystywanie eSIM, którego Orange jest pionierem w Polsce. Z takiego rozwiązania w smartfonach i zegarkach korzysta już blisko 60 tys. klientów. Drugi aspekt to oczywiście technologia 5G i na tej bazie rozwój mobilnych usług przyszłości.  Na koniec polecam Wam nasze dwie wideo recenzje smartfonów OPPO: Reno 3 Pro i A72.

źródło: Orange

(mając na względzie telefony Oppo i podkreślaną przez użytkowników smartfonów dostępność opcji, takich jak: agregacja pasm, QAM, MIMO oraz VoLTE, czy VoWiFi – z przykrością informujemy, że kontakt z Oppo, zarówno polskim, jak i “Global” jest mizerny. Nawet z poziomu mediów. Oppo Global odsyła po informacje do biura prasowego Oppo w Polsce, biuro w Polsce z kolei twierdzi, że na funkcjonalność smartfonów nie ma wpływu i odsyła do kontaktu z Oppo Global. Reasumując, z żadnego źródła nie jesteśmy się w stanie niczego w szerszym zakresie dowiedzieć, ani niczego zasugerować. Warto dodać, że sama nakładka na system w postaci Color OS jest mocno niedopracowana i potrafi nie raz negatywnie zaskoczyć – dop. red. )