Kumulacja w Zapłać z Play – 3 x 15 zł na pierwsze zakupy w Google Play, App Store i Xbox Store

Kumulacja w Zapłać z Play – 3 x 15 zł na pierwsze zakupy w Google Play, App Store i Xbox Store. Lubimy bardzo pozytywnie Was zaskakiwać. Tym razem chcemy trafić do szerszego grona. Dla wszystkich klientów Play korzystających z ofert na abonament, którzy nie mieli jeszcze okazji korzystać z płatności Zapłać z Play, lub robili to ostatnio ponad rok temu mamy niespodziankę. Tym razem promocja jest bardzo szeroko zakrojona i dostępna zarówno dla posiadaczy urządzeń z Androidem, iOS a także użytkowników konsol Xbox. Od dziś do 25 października możecie zyskać zniżkę do 15 zł na pierwszy, dowolny zakup za pomocą Zapłać z Play w Google Play, App Store oraz Xbox (Microsoft) Store.
Jak to działa?
Kupujesz płatną grę, aplikację lub dokonujesz w nich zakupu (na przykład subskrypcji premium lub dodatkowych funkcji) a my obniżamy cenę nawet o 15 zł. Zaakceptuj oryginalną kwotę, którą widzisz w sklepie a my obniżymy jej cenę przed dopisaniem jej do Twojego rachunku w Play:
– jeśli kwota transakcji wyniesie 15 zł lub mniej – na fakturze opłatę za nią zrabatujemy do 1 grosza;
– jeśli kwota transakcji wyniesie więcej niż 15 zł – na fakturze opłata za dany zakup zostanie pomniejszona o 15 zł.

Ważne informacje:
– Ze zniżki można skorzystać tylko raz w danym sklepie.
– Niewykorzystana kwota nie przechodzi na kolejne zakupy.
– Można skorzystać ze z zniżki w każdym ze sklepów z osobna.
– Potwierdzenie zniżki potwierdzimy SMSem zaraz po zakupie.
– Obniżoną kwotę zobaczysz na fakturze i w aplikacji Play24.
Co warto kupić w promocji?
W Google Play najpopularniejsze są Minecraft oraz Brawl Stars, dla rodziców polecamy wykorzystanie zniżki na aktywację mobilnych dodatków w aplikacji Librus. W App Store klienci Play najczęściej dopisują do rachunku pakiet 50GB w iCloud, Apple Music oraz dokupują dodatki w Brawl Starts. Librus dla rodziców od września cieszy się dużym powodzeniem. Wśród posiadaczy Xboxa bardzo popularne są zakupy w grach np. FIFA points czy V-dolce w Fortnite, do 20.10 dodatkowo 15 zniżki od Play można połączyć z super przeceną na wybrane gry Xbox, które są tańsze nawet o 60%.
Piszcie w komentarzach co udało Wam się kupić w promocji
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej dedykowanej strony internetowej, gdzie znajdziecie wszystkie informacje jak skorzystać z promocji w poszczególnych.

źródło: Play