mPTech: Laptop ZIN 2 marki techbite wchodzi do sprzedaży.

Laptop ZIN 2 marki techbite wchodzi do sprzedaży.  Aby go zgarnąć, wystarczy 999 zł! ZIN 2 to druga generacja niedrogiego laptopa do Internetu, rozrywki i nauki od marki techbite (producent mPTech). Sprawdzi się podczas domowej pracy, przeglądania serwisów informacyjnych i do oglądania filmów oraz podstawowych operacji: przelewów i korzystania z programów. Za kwotę poniżej tysiąca złotych otrzymujemy elegancki i lekki komputer z ekranem 14,1″ FullHD i systemem WINDOWS 10 PRO BASIC. Utarło się, że dobry laptop musi być drogi, przy czym – spośród wielu ich możliwości wykorzystujemy zwykle tylko ułamek. Dlatego dla zdecydowanej większości z nas lepszym wyborem będzie lekki laptop do uniwersalnego, podstawowego użytkowania na co dzień. A laptop techbite ZIN 2 sprawdzi się właśnie w takim zastosowaniu, czyli do oglądania filmów, przeglądania Internetu, aktywności w mediach społecznościowych, słuchania muzyki czy do nauki.
Lekki i wygodny
ZIN 2 jest relatywnie mały oraz lekki. Z ekranem 14,1 cala i przy wadze mniejszej niż 1,5 kg, stanowi ciekawe mobilne urządzenie do pracy i nauki. Z powodzeniem zmieści się więc w podręcznej torbie, a jego noszenie nie stanowi problemu. W efekcie można mieć go wszędzie tam, gdzie jest potrzebny: na lekcjach, zajęciach, czy prezentacjach, uzyskując stały dostęp do prywatnych multimediów oraz dokumentów. Smukła obudowa utrzymana w kolorze głębokiej czerni zawiera ekran IPS w jakości FullHD (1920×1080 px), dzięki czemu sprzęt oferuje obraz niemal jak żywy, co zadowoli fanów filmów i seriali. Uwadze nie mogą umknąć też duże, podświetlane klawisze ułatwiające pracę po godzinach i późno w nocy.
Do nauki i zabawy


Sercem laptopa jest dwurdzeniowy procesor Intel®Celeron® N3350 (14 nm) ze zintegrowanym układem graficznym Intel z serii 500. Taka konfiguracja zapewnia podstawowe osiągi przy jednoczesnej dużej odporności urządzenia na przegrzanie się. Laptop ma także 4 GB pamięci RAM (DDR4) oraz 64 GB pamięci na dane, które można rozszerzyć o dodatkowe 512 GB dzięki karcie microSD oraz bez limitu i ograniczeń przestrzennych – w chmurze np. Microsoft OneDrive. ZIN 2 marki techbite jest wyposażony w akumulator Li-ion o pojemności 5000 mAh (37Wh, 7.4V), zapewniający działanie przez cały dzień w szkole, lub na uczelni na jednym ładowaniu (do 8 godzin). Ponadto model posiada moduł Wi-Fi w standardzie 802.11n zapewniający błyskawiczne łącze z Internetem i transfer danych. A dla wygodnych połączeń wideo, laptop został wyposażony w kamerę VGA. Urządzenie pracuje pod kontrolą preinstalowanego systemu WINDOWS 10 PRO BASIC 64 bit. Dzięki takiej specyfikacji korzystanie z laptopa jest komfortowe i proste. Ponadto, laptop dla wygody ma kilka gniazd oraz portów gwarantujących kompatybilność sprzętu z innymi urządzeniami. Do dyspozycji otrzymujemy: 2xUSB 3.0, Jack 3,5 mm, mini HDMI oraz wspomniany slot na kartę microSD. Laptop ZIN 2 stanowi dobre narzędzie do pracy i rozrywki nie tylko w domu, czy biurze. Jest świetnym wsparciem nauki każdego ucznia i studenta. W zestawie z laptopem są: bateria, ładowarka oraz karta gwarancyjna. Urządzenie jest dostępne w cenie 999 zł.
Więcej na temat urządzeń marki techBite:
https://techbite.eu/laptopy/laptop-zin-2

źródło: mPTech