T-Mobile: Podkręcamy piłkarskie emocje 10 gigabajtami w ramach akcji Happy Fridays

Podkręcamy piłkarskie emocje 10 gigabajtami w ramach akcji Happy Fridays. Kolejne piłkarskie emocje przed nami! W ciągu najbliższych dni odbędą się aż trzy mecze z udziałem Reprezentacji Polski. Dla tych, którzy już nie mogą doczekać się kibicowania przygotowaliśmy prezent, który z pewnością ucieszy niejednego miłośnika tej dyscypliny – bezpłatną paczkę 10 GB, którą można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” już od wtorku 10 listopada. Wyjątkowo, właśnie z okazji piłkarskich rozgrywek naszej kadry, będzie można ją aktywować aż do 18 listopada. W najbliższych dniach będziemy mieli nie jedną, a trzy okazje, żeby wspierać naszych zawodników, Rozegrają oni bowiem jeden mecz towarzyski i dwa mecze w ramach Ligi Narodów. Już w środę wieczorem, 11 listopada, nasza reprezentacja zagra z Ukrainą. Zaś w niedzielę 15 listopada, w 5. kolejce Ligi Narodów Polacy zmierzą się z Włochami, a w środę 18 listopada, w ramach 6. kolejki – z drużyną Holandii.

Jako sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej doskonale wiemy, że ten wyjątkowy, sportowy tydzień wymaga też odpowiedniego pakietu gigabajtów, które ułatwią dostęp do najlepszej rozrywki i wspólnego kibicowanie. Dlatego przygotowaliśmy bezpłatną paczkę 10 GB w ramach „Happy Fridays”, którą udostępniamy specjalnie wcześniej, już od wtorku, aby nasi użytkownicy mogli bez problemów włączyć się w najlepsze piłkarskie emocje.
Szybka i łatwa aktywacja
Darmowa paczka gigabajtów dostępna jest dla klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Wyjątkowo tym razem bonus można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” aż przez 8 dni – od wtorku 10 listopada do środy 18 listopada do końca dnia. Aktywacja jest bezproblemowa i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności – po zleceniu uruchomienia pakietu, użytkownik w ciągu 72 godzin otrzyma potwierdzenie przyznania danej paczki. Dla użytkowników ofert na kartę oraz MIX pakiet będzie ważny przez tydzień od momentu aktywacji, zaś dla abonentów – do wystawienia najbliższej faktury.
Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays”:
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: T-Mobile