Black Friday w Orange – wielkie obniżki cen smartfonów!

Black Friday w Orange – wielkie obniżki cen smartfonów! Promocje na Black Friday w Orange startują już 24 listopada i trwać będą aż 7 dni. W tym czasie na klientów czeka wiele atrakcyjnych okazji.
Co warto wybrać?
Tydzień promocji w Orange W ramach Black Friday, a właściwie Black Week, bo przez tydzień można korzystać z wyjątkowych zniżek, proponujemy smartfony z wybranymi Planami Mobilnymi, Pakietami Orange Love oraz w ofercie bez abonamentu. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród przecenionych modeli znajdują się m.in.: Xiaomi Mi 10 Lite 5G taniej nawet o 330 zł Samsung Galaxy S10 128GB taniej nawet 500 zł, Huawei P smart 2021 taniej nawet o 160 zł To tylko nieliczne propozycje. Więcej telefonów w obniżonych cenach, a także ich specyfikacje, można sprawdzić na stronie:
www.orange.pl/lp/black-friday.

Markowe smartfony taniej na Black Friday Na orange.pl klienci zobaczą też prawdziwe hity cenowe. Wśród nich można wymienić np. Samsung Galaxy Note10+ 256 GB taniej nawet o 1008 zł czy Huawei P40 Pro 5G przeceniony aż o 1488 zł. Black Friday w Orange obowiązuje tylko do 30 listopada. Liczba urządzeń jest ograniczona warto więc się spieszyć. A może któryś z tych przecenionych smartfonów okaże się też pomysłem na prezent świąteczny?
Trzeba koniecznie sprawdzić.


Więcej ofert zniżek na Black Friday znajduje się tutaj.

źródło: Orange