Galaxy A12 i Galaxy A02s na rok 2021 – innowacje w doskonałej cenie

Galaxy A12 i Galaxy A02s na rok 2021 – innowacje w doskonałej cenie. Oba modele wyposażono w wytrzymałe baterie, duże ekrany ułatwiające przeglądanie treści oraz wszechstronny zestaw aparatów. Samsung zaprezentował najnowsze modele smartfonów: Galaxy A12 i Galaxy A02s, dzięki którym innowacyjne rozwiązania stają się jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników. Oba smartfony zostały wyposażone w wytrzymałe baterie, wszechstronny zestaw aparatów oraz duże wyświetlacze pozwalające łatwiej przeglądać treści.
Jeszcze więcej mocy, by nic Cię nie powstrzymywało
Modele Galaxy A02s i A12 umożliwiają wygodne przeglądanie treści dzięki  6,5-calowemu wyświetlaczowi HD+ Infinity-V oferującemu wyraźny i przejrzysty obraz. Wytrzymała bateria o pojemności  5000 mAh zapewnia moc, pozwalającą obejrzeć wiele odcinków ulubionych programów.. Oba smartfony wyposażono także w funkcję szybkiego ładowania 15 W.
Uchwyć jeszcze więcej w każdej chwili
Smartfony Galaxy A02s i A12 zostały wyposażone w zestaw obiektywów, które umożliwiają wykonanie perfekcyjnych zdjęć jeszcze łatwiej niż dotychczas. Model Galaxy A12 wyposażony jest w główny aparat 48 MP, a w przypadku modelu A02s jest to 13 MP. Galaxy A12 wyposażono również w ultraszerokokątny aparat 5 MP, który umożliwia wykonanie spektakularnego zdjęcia krajobrazu. Ponadto, oba modele wyposażono w aparat głębi 2 MP, który pozwala skupić uwagę na tym, co najbardziej istotne, a także aparat Macro 2 MP, który uchwyci niezwykłe zbliżenia i wydobędzie piękno z najbardziej skomplikowanych kompozycji.
Design, który nie ma sobie równych
Dzięki smukłej obudowie, Galaxy A12 i A02s wygodnie leżą w dłoni, a klasy dodaje im matowe wykończenie tyłu urządzenia.  Oba smartfony występują w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Model Galaxy A12 dostępny jest także w kolorze niebieskim. Dodatkowo Galaxy A12  wyposażono w chronioną platformę Samsung Knox, a dostęp do urządzenia jest zabezpieczony czytnikiem linii papilarnych, umieszczonym z boku smartfonu. Model Galaxy A12 będzie dostępny od stycznia 2021 , a Galaxy A02s od lutego 2021.

Specyfikacja modeli Galaxy A12 i Galaxy A02s [1]

  Galaxy A12 Galaxy A02s
Wyświetlacz [2] 6,5” HD+ TFT 

Infinity V

6,5” HD+ TFT 

Infinity V

Aparat [Tylny aparat]48 MP (Główny)5 MP (Ultraszerokokątny)
2 MP (Macro)
2 MP (Głębi)
[Przedni aparat]
8 MP (F2.0)
[Tylny aparat]13 MP (Główny)
2 MP (Macro)
2 MP (Głębi)
[Przedni aparat]
5 MP (F2.2)

 

Procesor Octa Core(2,3 GHz + 1,8 GHz) Octa Core(1,8 GHz)
Pamięć [3] 4 GB RAM64 / 128 GB Pamięci wewnętrznej

Gniazdo Micro SD (do pojemności 1 TB)

3 GB RAM32 GB Pamięci wewnętrznej

Gniazdo Micro SD (do pojemności 1 TB)

Bateria 5000 mAh (typowa)Szybkie ładowanie adaptacyjne 15 W 5000 mAh (typowa)Szybkie ładowanie adaptacyjne 15 W
Uwierzytelnienie biometryczne Czytnik linii papilarnych umieszczony z boku urządzenia  
Kolor [4] CzarnyBiały
Niebieski
CzarnyBiały

[1] Wszystkie funkcje, specyfikacje i inne informacje dotyczące urządzenia, przedstawione w powyższym dokumencie, z uwzględnieniem, a zarazem bez ograniczenia do, korzyści, designu, cen, komponentów, działania, dostępności i możliwości urządzenia mogą ulec zmianie bez konieczności informowania o wprowadzeniu zmian.
[2] Wymiary ekranu mierzonego po przekątnej w pełnym prostokącie z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Faktyczny rozmiar pola wyświetlacza jest nieco mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i umieszczony w telefonie obiektyw aparatu.
[3] Dostępna pamięć RAM może się różnić w zależności od kraju i regionu.
[4] Dostępność może się różnić w zależności od kraju.

W tematach związanych ze wsparciem dla produktów zapraszamy na stronę:
samsung.com/pl/support.

źródło: Samsung