Prezent na Mikołajki w Orange na kartę

Prezent na Mikołajki w Orange na kartę. Mikołajki w Orange startują już 1 grudnia i potrwają do 6 grudnia – do niedzieli. Klienci otrzymają rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB zupełnie za darmo aż na 5 dni.

W Orange na kartę nie możemy doczekać się Mikołajek, dlatego z promocją starujemy już teraz! Wy również nie czekajcie do niedzieli i już zacznijcie bez ograniczeń korzystać z telefonu i kontaktować się z bliskimi. Pomarańczowe Mikołajki bez limitów i pełne gigabajtów Jak aktywować mikołajkową promocję?
wystarczy wysłać SMS o treści MIKOLAJKI pod bezpłatny numer 364 usługę włączycie w dniach 1 – 6 grudnia prezent jest ważny przez 5 dni od daty włączenia i można z niego skorzystać tylko raz Dla kogo przygotowana została ta oferta? dla użytkowników Orange na kartę, posiadających aktywny numer (z wyłączeniem użytkowników taryfy Zawsze bez limitu) dla tych, którzy nie mają włączonej usługi Bez limitu Wszystkie szczegóły promocji znajdują się tutaj. Podzielcie sią z nami swoimi spostrzeżeniami w komentarzach. Nie czekajcie na Mikołajki do 6 grudnia – aktywujcie sobie swój prezent już dziś.

źródło: Orange