Odbierz świąteczne 20 gigabajtów w Heyah na kartę

Odbierz świąteczne 20 gigabajtów w Heyah na kartę. W T‑Mobile sezon na świąteczne prezenty już oficjalnie otwarty. A skoro o prezentach mowa to przygotowaliśmy coś naprawdę giga dla każdego klienta Heyah na kartę – bezpłatną paczkę aż 20 GB! Aby ją odebrać wystarczy doładować konto dowolną kwotą w aplikacji Moja Heyah od 2 do 31 grudnia. Świąteczna atmosfera udzieliła się również i nam. Grudzień to czas, w którym chętnie słuchamy znanych, zimowych przebojów muzycznych czy umilamy sobie wieczory popularnymi filmami. Chcemy, aby klientom Heyah na kartę nie zabrakło gigabajtów na to, co w tym magicznym czasie wprawia ich w dobry nastrój, dlatego w grudniu przy doładowaniu konta w aplikacji Moja Heyah dowolną kwotą od 5 zł, otrzymają oni od nas jednorazowo bezpłatną paczkę aż 20 GB.
Co więcej, świąteczna promocja łączy się z akcją „Gigabajty od Heyah” (tabelka poniżej), dzięki czemu klienci mogą otrzymać od nas dodatkowo naprawdę bardzo dużo gigabajtów. Tak więc w te święta na pewno nie będą musieli się ograniczać.

Już brzmi dobrze, prawda? A to jeszcze nie wszystko!
Aby nasi klienci mogli cieszyć się jak najdłużej paczką internetu, przedłużamy ważność pakietów. Osoby, które doładują konto kwotą do 34,99 zł, na wykorzystanie gigabajtów będą miały 30 dni. Dla pozostałych klientów będą to terminy zgodne z kwotą doładowania i poniższą tabelką.

źródło: T-Mobile