Synchrobooki Legimi za darmo od T-Mobile w Happy Fridays

Synchrobooki Legimi za darmo od T-Mobile w Happy Fridays. Prezent na Mikołajki? W T-Mobile nie trzeba czekać na niespodzianki do niedzieli, 6 grudnia, bo w ramach akcji Happy Fridays nasi klienci indywidualni jak zwykle otrzymują prezenty już w piątek. Tym razem będą mogli skorzystać z bezpłatnego synchrobooka, dostępnego na stronie Legimi, który umili im długie, zimowe wieczory. Bonus w postaci kodu będzie można pobrać od 4 do 6 grudnia. To ostatnia w tym roku odsłona akcji „Happy Fridays” w formule, do której zdążyli przyzwyczaić się nasi klienci. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich prezent idealny na zimowe wieczory. W najbliższy weekend użytkownicy T‑Mobile mogą pobrać jeden z wybranych synchrobooków od Legimi całkowicie za darmo i zanurzyć się w wybitnej autobiografii, wciągającej powieści czy wzruszającym reportażu.
A czym są wspomniane synchrobooki?
To nowoczesny format książek, które można czytać i słuchać na przemian – są to więc e-booki i audiobooki w jednym. W dowolnym momencie można zmienić formę „czytania” takiego dzieła i dostosować ją np. do tego, w jakim miejscu i w jakich warunkach chcemy kontynuować literacką podróż. Wśród dostępnych od Legimi pozycji są m.in. kryminał H. Cobena „W głębi lasu”, na podstawie którego powstał w tym roku jeden z ciekawszych polskich seriali o tym samym tytule; „Gambit królowej” W. Tevisa, czyli kolejna pozycja, na podstawie której Netflix przygotował świetną produkcję; reporterska opowieść J. Gierak-Onoszko „27 śmierci Toby’ego Obeda” opowiadająca o kulturowej mozaice Kanady czy wspomnienia jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy muzycznych, czyli „Dyrdymarki” Marka Niedźwieckiego. E-booki dostępne będą w formacie epub, zaś audiobooki – mp3.
Bez zbędnych formalności
Aktywacja prezentu jest jak zwykle bardzo prosta i szybka – kod zniżkowy można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub wysyłając SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. W odpowiedzi zwrotnej klienci otrzymają link do strony, na której można aktywować rabat – wówczas cena wybranego synchrobooka wyniesie 0 zł. Bonus czeka na zainteresowanych w najbliższy weekend, od 4 do 6 grudnia do końca dnia, zaś książkę można pobrać aż do niedzieli 20 grudnia br. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz. Prezent od T‑Mobile skierowany jest dla klientów indywidualnych korzystających z usług na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy), abonentów (taryfa T i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix). Więcej informacji o naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” możecie przeczytać tutaj:
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays.

źródło: T-Mobile