T-Mobile oferuje użytkownikom indywidualnym i biznesowym usługę MultiSIM

T-Mobile oferuje użytkownikom indywidualnym i biznesowym usługę MultiSIM. Multitasking i aktywny tryb życia stały się domeną wielu osób. Wykonujemy mnóstwo czynności jednocześnie i ciągle chcemy być „w kontakcie”. Dlatego, aby umożliwić nieprzerwaną łączność, w T-Mobile rozszerzamy dostępność eSIM – zarówno klienci ofert biznesowych, jak i prywatnych będą mogli skorzystać z uruchomienia dodatkowego profilu eSIM na smartwatchach Samsung Galaxy Watch3 LTE. Nowa usługa jest dostępna od 17 grudnia w cenie 9 zł miesięcznie. Wirtualna karta eSIM w T-Mobile była dotychczas dostępna dla użytkowników korporacyjnych, jednak teraz poszerzamy jej dostępność o oferty abonamentowe przeznaczone dla klientów indywidualnych i mniejszych firm, aby umożliwić wszystkim jak najwygodniejszą formę korzystania z ich urządzeń elektronicznych, takich smartwatche posiadające modem LTE. Dostrzegając, jak wiele osób – nie tylko w świecie biznesu – potrzebuje łączności z innymi, bez względu na to, co robią i gdzie przebywają w danym momencie, T‑Mobile przygotował nową usługę – MultiSIM. Dzięki MultiSIM do głównego numeru w T-Mobile można dołączyć maksymalnie 4 dodatkowe profile eSIM, tworząc osobistą sieć urządzeń. Pozwoli to użytkownikom posiadać jeden kontrakt na kilku profilach eSIM, dzięki czemu będą oni mogli korzystać ze wspólnego pakietu nielimitowanych połączeń i danych oraz rozliczać wszystkie usługi w ramach jednej faktury. Obecnie T-Mobile ofertuje usługę MultiSIM posiadaczom smartwatchy Samsung Galaxy Watch3 LTE.

Dla tych, którzy prowadzą aktywny tryb życia
MultiSIM od T‑Mobile to rozwiązanie, które pozwoli użytkownikom pozostawać w kontakcie z ważnymi dla nich osobami i mieć – dosłownie – na ręce wszystkie najważniejsze numery. Dzięki tej usłudze można wykonywać połączenia jednocześnie z wielu urządzeń albo odebrać rozmowę przychodzącą na tym sprzęcie, który mamy najbliżej. Kiedy odbierzemy telefon na jednym z nich, połączenie na innych urządzeniach jest automatycznie anulowane. Dzięki temu, możemy być „dostępni” cały czas, więc nawet, kiedy smartfon się rozładuje, będziemy ciągle w zasięgu. Usługa MultiSIM sprawdzi się zwłaszcza dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia – nie tylko w pracy, ale także spędzając na sportowo czas wolny. Poprzez Samsung Galaxy Watch3 LTE można korzystać z różnorodnych aplikacji, przydatnych między innymi w czasie biegania czy spaceru, czyli słuchać muzyki bądź podcastów ze Spotify lub Tidal, parując słuchawki bluetooth bezpośrednio ze smartwatchem. Wychodząc więc na jogging czy górską wędrówkę można zostawić smartfon bezpiecznie w mieszkaniu, a dzięki smartwatchowi i tak będziemy w nieprzerwanym kontakcie i mogli cieszyć się streamingiem ulubionej muzyki.
Prosta aktywacja
Zarówno w ofertach B2C, jak i B2B usługa MultiSIM kosztuje tylko 9 zł miesięcznie. Aby z niej skorzystać, należy skontaktować się z telefoniczną Obsługą Klienta T‑Mobile lub udać się do jednego z naszych punktów sprzedaży. Po otrzymaniu instrukcji i specjalnego kodu QR umożliwiającego pobranie eSIM na urządzenia, można bez zbędnych formalności, prosto i szybko podpiąć swojego smartwatcha i swobodnie korzystać z dostępnych opcji. W kolejnych fazach rozwoju projektu portfolio urządzeń obsługiwanych przez T-Mobile będzie stale rozwijane o kolejne modele.