Smartokazje w T-Mobile – wybierz swój smartfon lub smartwatch i aktywnie zacznij nowy rok

Smartokazje w T-Mobile – wybierz swój smartfon lub smartwatch i aktywnie zacznij nowy rok. Nowy rok to dla wielu osób doskonały moment na podjęcie decyzji i wyznaczenie sobie celów. Niezależnie, czy jest to nauka wędkowania, języka fińskiego, czy może po prostu postanowienie o uporządkowaniu rzeczy w szafie, każdy powinien wpisać sobie na listę także dbałość o zdrowie i aktywność. Łatwiej się przy tym do nich zmobilizować i kontrolować efekty pracy, dysponując odpowiednim smartfonem, smartwatchem lub opaską sportową. Teraz są one dostępne w T-Mobile w atrakcyjnej ofercie, w której znalazły się m.in. modele marki Samsung i Xiaomi. Dodatkowo można je wybrać również w zestawie z pakietem usług. Trudno o lepszą okazję do zatroszczenia się o swoją kondycję. W końcu mamy przełom roku – symboliczne otwarcie nowego rozdziału, a do tego całkiem niesymboliczne promocje. Co więcej, w naszej akcji promocyjnej każdy znajdzie coś dla siebie – proponujemy bowiem wiele opcji i wariantów, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Do nowej umowy lub jako dodatek do tej obecnie obowiązującej. Przygotowaliśmy rozwiązanie także dla tych, którzy poszukują oferty bez planu taryfowego.
Wybierz spośród 30 zestawów
Osoby zainteresowane kompleksowym pakietem mogą wybrać zestaw ze smartfonem Samsung Galaxy A42 5G, który nie tylko pozwoli im na skorzystanie z ciekawych aplikacji treningowych, ale też umożliwi wejście w erę błyskawicznego internetu piątej generacji. Model jest dostępny w cenie 1 zł na start w abonamencie M w wysokości 105 zł miesięcznie, zawierającym nielimitowane usługi telekomunikacyjne oraz internet bez limitu gigabajtów, którego prędkość zwalnia po przekroczeniu 15 GB.
Ten sam smartfon można ponadto zakupić w ofercie ze smartwatchem Samsung Galaxy Watch3 LTE – wówczas całość kosztować będzie 300 zł taniej niż standardowo, czyli 299 zł na start w abonamencie T‑Mobile L za 165 zł na miesiąc, w którym nasi klienci również mogą liczyć na nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a ponadto nielimitowany internet, w którym ograniczenie prędkości pojawia się dopiero po przekroczeniu 70 GB. Co ważne, decydując się na model zegarka dostępny w tym zestawie, użytkownik bez problemu skorzysta z funkcjonalności takich jak odbieranie połączeń – pozwala on na zastosowanie karty MultiSIM, dzielącej ten sam numer, który dana osoba ma aktywny na smartfonie. Samsung Galaxy A42 5G jest dodatkowo dostępny w zestawie z opaską sportową Samsung Galaxy Fit 2 za 1 zł w abonamencie M w kwocie 115 zł miesięcznie. Coś dla siebie znajdą także fani Xiaomi. Mogą oni wybrać smartfon Xiaomi Redmi Note 9 za złotówkę z powszechnie docenianą przez użytkowników, bardzo funkcjonalną opaską sportową Xiaomi Mi Smart Band 5, którą otrzymają w prezencie. Oferta jest dostępna w abonamencie M za 95 zł miesięcznie.
Smartokazje bez abonamentu
Propozycja dla osób, które chciałyby zdecydować się na smartwatch bez umowy abonamentowej, zawiera z kolei blisko 20 modeli od wszystkich wiodących producentów na rynku! Można je kupić na raty 0%, w tym np. zegarek Samsung Galaxy Watch3 LTE z opłatą na start 79 zł oraz płatnością ratalną w wysokości 80 zł miesięcznie w przypadku 24 rat. Samsung Galaxy Active 2 to natomiast koszt 69 zł na start w wariancie z 24 ratami w wysokości 45 zł.
Aktywnie na ekranie
Nowej akcji promocyjnej towarzyszy kampania obrazująca zdrowotne oraz kondycyjne korzyści związane ze smartwatchami. Obejmuje ona dwa spoty emitowane w telewizji przedstawiające ofertę. Widzowie mają w nich okazję zobaczyć naszych klientów, którzy po opuszczeniu salonu sprzedaży z nowym smartwatchem rozpoczynają pełne aktywności i dbałości o zdrowie życie – biegając, jeżdżąc na rowerze czy mierząc parametry snu.

Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć na stronie:
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/promocja-noworoczna.

źródło: T-Mobile