Premierowe smartfony Samsung z serii Galaxy S21 5G już w przedsprzedaży T-Mobile

Premierowe smartfony Samsung z serii Galaxy S21 5G już w przedsprzedaży T-Mobile. Wraz ze światową premierą najnowszych modeli smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy – S21 5G, S21+ 5G oraz S21 Ultra 5G – nasi klienci indywidualni i biznesowi mogą już skorzystać z przedsprzedaży tych nowoczesnych urządzeń. Osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów do 28 stycznia włącznie, będą mogły odebrać w prezencie lokalizator Galaxy SmartTag oraz – w zależności od wybranego modelu smartfona – słuchawki Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live. Mawiają, że jaki początek roku, taki cały rok. A jeśli wszystkie przedsprzedaże w 2021 r. miałby obejmować tak zaawansowane modele smartfonów jak w przypadku serii Galaxy S21 5G, to zdecydowanie jesteśmy na tak! Czego możemy spodziewać po premierowych telefonach firmy Samsung? Bez wątpienia w żadnym z trzech modeli nie można przeoczyć wyświetlaczy najwyższej jakości, doskonałych aparatów oraz baterii, które spokojnie wystarczą nam na cały dzień intensywnego korzystania z tych urządzeń.

W przypadku modelu Galaxy S21 5G warto zwrócić uwagę na wyświetlacz z płynnym odświeżaniem 120 Hz, który dostarczy jego właścicielom wciągających wrażeń podczas korzystania z rozrywki na telefonie. Z kolei w Galaxy S21+ 5G użytkownicy z pewnością docenią baterię o pojemności 4800 mAh oraz superszybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe, zapewniające ekspresowe uzupełnienie zużytej baterii. Natomiast model Galaxy S21 Ultra 5G to nie lada gratka dla osób, które lubią uwieczniać telefonem ważne chwile, a z poczwórnym aparatem 108 MP będzie to dziecinnie proste. Model ten jest również kompatybilny z rysikiem S-Pen (sprzedawanym osobno). Wszystkie modele z serii Galaxy S21 5G obsługują sieć 5G, która w naszym przypadku obejmuje obecnie ponad 50 miast, w tym m.in. Warszawę i okolice, Trójmiasto, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Płock, Opole, Częstochowę, Rzeszów, Bielsko-Białą, Kielce czy Górnośląski Okręg Przemysłowy. Dzięki blisko 1650 stacjom bazowym zlokalizowanym w całej Polsce, nasze 5G dociera do 6,3 milionów osób.
Zamów nowy smartfon i odbierz prezenty
Decydując się na zakup nowych modeli firmy Samsung w przedsprzedaży, nasi klienci mogą liczyć na dodatkowe akcesoria w prezencie. W przypadku wyboru Galaxy S21 Ultra 5G są to słuchawki Galaxy Buds Pro oraz lokalizator Galaxy SmartTag, a przy modelach S21 5G oraz S21+ 5G słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Live i również lokalizator Galaxy SmartTag. Szczegółowe informacje o tym, jak odebrać prezent można znaleźć na stronie:
https://www.samsung.com/pl/smartphones.

W ofercie dla klientów indywidualnych premierowe smartfony będą dostępne z pamięcią 128 GB, natomiast klienci biznesowi będą mogli skorzystać z dwóch wariantów: 128 lub 256 GB. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G w naszej sieci będzie można nabyć w kolorze czarnym, Galaxy S21+ 5G w wersji czarnej i srebrnej, zaś Galaxy S21 5G w kolorach szarym, białym i różowym. Zamówione w przedsprzedaży urządzenia będzie można odebrać już 28 stycznia, zaś regularna sprzedaż rozpocznie się 29 stycznia. Użytkownicy indywidualni – zarówno nowi, jak i obecni klienci T‑Mobile – mogą nabyć najnowsze smartfony firmy Samsung w następujących cenach:

Natomiast ceny nowych modeli w ofertach biznesowych prezentują się następująco:


Więcej informacji o przedsprzedaży można znaleźć na stronach:
https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml?filters=100001:2200001 (klienci indywidualni),
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/galaxy-s21-przedsprzedaz (klienci biznesowi).

źródło: T-Mobile