realme wchodzi na rynek Smart Home. Inteligentna waga Smart Scale już w sprzedaży za 99 złotych

realme wchodzi na rynek Smart Home. Inteligentna waga Smart Scale już w sprzedaży za 99 złotych. realme wprowadziło do sprzedaży w Polsce inteligentną wagę Smart Scale, która pozwala na codzienne kontrolowanie masy ciała oraz stanu zdrowia organizmu. Premiera wagi jest jednocześnie debiutem realme na rynku Smart Home. Wkrótce w ofercie producenta pojawią się kolejne urządzenia połączone wspólną aplikacją realme Link.
Nie tylko kilogramy
Waga analizuje dane aż w 16 zakresach. Informuje m.in. o poziomie tkanki tłuszczowej i nawodnieniu organizmu, pozwala zmierzyć tętno, ocenić wagę tkanki kostnej oraz mięśniowej, wyliczyć aktualny współczynnik BMI oraz tzw. wiek biologiczny. realme Smart Scale komunikuje się ze smartfonem przez Bluetooth, a każdy z domowników ma możliwość stworzenia indywidualnego profilu – waga przechowuje w pamięci odrębny zestaw danych i historię pomiarów dla każdego z użytkowników.
Elegancka i nowoczesna
Waga Smart Scale wykonana została z hartowanego szkła oraz plastiku ABS i dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz niebieskiej. Pomiar masy ciała wykonywany jest z tolerancją 50 gramów, a osadzony w urządzeniu sensor BIA pozwala na precyzyjną diagnostykę organizmu z wykorzystaniem impedancji bioelektrycznej.
Smart Scale od realme zasilana jest czterema bateriami AAA. Niewielki wyświetlacz LED zużywa bardzo mało energii, więc przy korzystaniu z urządzenia w cyklu 2-3 pomiarów dziennie, jeden komplet baterii powinien wystarczyć na około rok.
Dla kogo realme Smart Scale?
Urządzenie zaprojektowano głównie z myślą o osobach, które poza regularną kontrolą masy ciała związaną choćby z aktywnym stylem życia, poszukują domowego rozwiązania do monitorowania kluczowych wskaźników zdrowotnych. Waga sprawdzi się w codziennym śledzeniu postępów naszej diety i będzie istotnym narzędziem samo motywacji. Istotną funkcją Smart Scale jest pełna synchronizacja z aplikacją realme Link dostępną na smartfony z Androidem oraz iOS, która funkcjonuje jako hub dla ekosystemu AIOT od realme (wszystkich połączonych akcesoriów producenta). Aplikacja pozwala na zapisywanie wyników i śledzenia postępów na bieżąco, a dodatkowo służy do aktualizacji oprogramowania wagi.
Dostępność w Polsce
realme Smart Scale można już kupić w sieci x-kom oraz w oficjalnych sklepach producenta – realmeshop.pl oraz sklep-realme.pl.
Waga kosztuje tylko 99 złotych.

źródło: realme